بیوگرافی ابوالفضل قلی پور والیبالیست و همسرش +عکس های اینستاگرامی و سوابق

0

بیوگرافی ابوالفضل قلی پور والیبالیست و همسرش + عکس های اینستاگرامی و سوابق

بیوگرافی و سوابق ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم ملی والیبال ایران ، عکس های شخصی و ورزشی ابوالفضل قلی پور والیبالیست ایرانی ، زندگینامه ابوالفضل قلی پور بازیکن والیبال و همسرش با عکس و زندگی شخصی و ورزشی و خانواده و فوت مادرش و پیج اینستاگرام و سوابق ورزشی و افتخارات و سن وی را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی ابوالفضل قلی پور والیبالیست و همسرش +عکس های اینستاگرامی و سوابق

بیوگرافی ابوالفضل قلی پور

ابوالفضل قلی پور والیبالیست ایرانی متولد ۱ بهمن ۱۳۷۱ در تهران است که در حال حاضر در تیم ملی والیبال ایران به عنوان لیبرو فعالیت میکند.

سوابق ورزشی

قلی پور والیبال را بطور حرفه ای از نوجوانی آغاز کرده و در پست لیبرو برای تیم کاله مازندران زیر نظر بهروز عطایی سرمربی کاله مازندران و تیم عقاب تهران و تیم راهیاب ملل مریوان به میدان رفته و در تیم‌ ملی نوجوانان و جوانان بازی کرده و شاگرد بهروز عطایی در تیم جوانان و نوجوانان بوده است.

بیوگرافی و سوابق ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم ملی والیبال ایران

ازدواج و همسر ابوالفضل قلی پور

این بازیکن والیبال هنوز ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است

ابوالفضل درباره راهنمایی ها بهروز عطایی گفته: سال آخری که در تیم کاله مازندران‌ بازی کردم‌ شرایط بسیار خوبی داشتم و با رهنمودهای عطایی که برای بنده مثل یک پدر بود، روز‌ به‌ روز در حال پیشرفت بودم‌

ابوالفضل قلی پور و همسرش

قلی پور دوران سربازی را در تیم عقاب تهران گذراند و از کاله مازندران به این تیم منتقل شد و در این باره گفته: در تیم عقاب نا مهربانی‌ های زیادی نسبت به بنده شد و هیچ‌ وقت افرادی که سعی داشتند والیبالم را نابود کنند نمی‌ بخشم.

ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم ملی والیبال ایران

قلیپور لیبروی تیم‌های لیگ برتری در سال ۱۴۰۰ به تیم ملی والیبال ایران پیوست و در بازی های والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و با این تیم به قهرمانی آسیا دست پیدا کرد.

او به دلیل درخشش در مسابقات پیشنهادات زیادی از تیم‌های لیگ برتری داشت و در آینده شاهد موفقیت ها و درخشش های بیشتر این بازیکن والیبال خواهیم بود

عکس های شخصی و ورزشی ابوالفضل قلی پور والیبالیست ایرانی

فوت مادر

در مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۱، ابوالفضل قلیپور لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان که اخیراً مادرش را از دست داده بود، با در دست داشتن عکس مادر مرحومش در جشن قهرمانی حضور پیدا کرد تا شادی اش را با او تقسیم کند.

عکس مادر ابوالفضل قلی پور

قلی پور پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا عکسی در صفحه شخصی خود منتشر کرد که قاب عکس مادر مرحومش را به دیوار اتاقش نصب کرده بود. به این ترتیب وی در جشن قهرمانی هم همان قاب عکس را در دست گرفت تا ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره مادر مرحومش، شادی کسب مدال طلای آسیا را هم با وی تقسیم کند.

عکس پدر ابوالفضل قلی پور بازیکن تیم ملی والیبال ایران

پیج اینستاگرام

صفحه رسمی این بازیکن والیبال با نشانی … در دسترس عموم قرار دارد

سوابق ابوالفضل قلی پور

تیم های ابوالفضل قلی پور لیبرو

اینستاگرام ابوالفضل قلی پور بازیکن والیبال

ابوالفضل قلی پور

نظرات