علت خودکشی ناگهانی شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست چیست؟

0

علت خودکشی ناگهانی شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست چیست؟

شاهرخ غلامرضا پور فوتبالیست به علت مشکلات مالی و افسردگی دست به خودکشی زد و او قبلا دو باز نیز اقدام به خودکشی کرده بود. شاهرخ غلامرضاپور بازیکن فوتبال و مهاجم بوشهری و همبازی مهدی طارمی در ایرانجوان ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ پس از انتشار پستی در صفحه شخصی خود دست به خودکشی زد در ادامه جزئیات خبر درگذشت و علت فوت و خودکشی و ماجرای چند بار خودکشی سابق شاهرخ غلامرضاپور را بخوانید

علت خودکشی ناگهانی شاهرخ غلامرضاپور چیست؟ شاهرخ غلامرضاپور کیست

علت دقیق خودکشی شاهرخ غلامرضا پور بازیکن فوتبال چه بود؟

شاهرخ غلامرضا پور فوتبالیست اهل بوشهر بر اثر خودکشی درگذشت و علت فوت و خودکشی او مشکالات مالی و افسردگی اعلام شد.

احمد حیات‌ منش همبازی و دوست صمیمی غلامرضاپور درباره شرایط بازیکن فقید فوتبال ایران اظهار داشت: شاهرخ مشکل مالی داشت و چند بدشانسی در فوتبال آورد.

وی با اشاره به مشکلات غلامرضاپور بیان کرد: شاهرخ دوباره مصدوم شد و حدود ۹ ماه از میادین دور بود. سپس مجبور شد طلاهای خواهرش را بفروشد تا پول جراحی خود را فراهم کند.

پس از جراحی هم وزنش زیاد شد و برای بازگشت به فوتبال به هر دری که می‌زد، ناموفق بود. شاهرخ با مربیان مختلف تماس می‌گرفت و آنها هم می‌گفتند تو را نمی‌خواهیم. سپس شماره تلفن فرزاد حسین‌خانی (سرمربی مس کرمان) را از من گرفت که نمی‌دانم با او تماس گرفت یا خیر.

علت درگذشت و خودکشی ناگهانی شاهرخ غلامرضاپور چیست؟ شاهرخ غلامرضاپور کیست

غلامرضا پور قبلاً دو بار خودکشی کرده بود

همبازی بازیکن پیشین فوتبال کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: شاهرخ قرص‌های آرام‌بخش زیادی مصرف می‌کرد که آن را در سال‌های اخیر کاهش داده بود. مسائل مربوط به فوتبال، شاهرخ را عصبی کرده بود و پول او را پرداخت نمی‌کردند. غلامرضاپور می‌گفت هر چه بازی می‌کنیم، حق‌مان را می‌خورند.

حیات‌منش گفت: شاهرخ چند ماه پیش گفت خودم را از این زندگی راحت می‌کنم. او همیشه استوری‌های غم‌انگیز منتشر می‌کرد و یکشنبه شب هم یک استوری با مضمون خودکشی منتشر کرد. من فکر می‌کردم که این استوری جدی نیست، اما یکی از همسایگان او به من خبر داد شاهرخ خودش را از پروژکتور ورزشگاه به پایین پرتاب کرده است.

وی درباره پیشنهادهای اخیر مرحوم غلامرضاپور خاطرنشان کرد: حسین‌خانی فصل گذشته، شاهرخ را برای تیم مس نوین می‌خواست که او گفت کمر من تازه خوب شده است و پزشک توصیه کرده که سه ماه تمرین نکنم. جراحی او موفقیت‌آمیز نبود و وزن شاهرخ هم افزایش یافته بود. او شرایط خوبی پیدا کرد و در دو ماه اخیر تمرین می‌کرد، اما زمانی که یک ماه از فوتبال دور می‌شوی، انگار که اصلاً فوتبالیست نبوده‌ای. شاهرخ دوست داشت در لیگ برتر یا لیگ دسته اول بازی کند و به هر دری می‌زد، اما موفق نبود.
منبع: خبرگزاری تسنیم

 

نظرات