arongroups

بیوگرافی و سوابق شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست بوشهری+ زندگینامه و خودکشی جنجالی

0

بیوگرافی شاهرخ غلامرضاپور (shahrokh gholamrezapour) فوتبالیست بوشهری متولد ۱۳۶۹ که خودکشی کرد کیست؟ بیوگرافی و عکس ها شاهرخ غلامرضاپور و همسرش به همراه سوابق ورزشی و افتخارات و زندگی شخصی و فوتبال حرفه ای و علت فوت و درگذشت و خانواده و مراسم تشییع و زندگینامه کامل ورزشی و خصوصی جوان ناکام شاهرخ غلامرضاپور و پیج اینستاگرامش را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه دریافت کنید

بیوگرافی و سوابق شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست بوشهری+ زندگینامه و خودکشی جنجالی

بیوگرافی شاهرخ غلامرضاپور

شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست لیگ برتری ایران متولد ۹ بهمن ۱۳۶۹ در بوشهر یکی از فوتبالست های معروف لیگ برتر ایران است که در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ دست به خودکشی زد و دارفانی را وداع گفت.

این فوتبالیست ایرانی مجرد بود و ازدواج نکرده بود.

سوابق ورزشی و باشگاه ها

شاهرخ غلامرضا پور فوتبال را شهر زادگاه خود آغاز کرد و سپس با درخشش در مسابقات وارد لیگ برتر شد. او همبازی مهدی طارمی در تیم ایرانجوان بود.

شاهرخ در طول فعالیت فوتبالی خود در باشگاه هایی چون تیم‌های کشاورز برازجان ، نفت مسجد سلیمان، فجر، مس کرمان ، سایپا برازجان، فجر شهید سپاسی شیراز، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه و …  توپ زده بود.

بیوگرافی شاهرخ غلامرضاپور فوتبالیست و همسرش +عکس ها و ماجرای خودکشی

ماجرای خودکشی و درگذشت شاهرخ غلامرضاپور بازیکن بوشهری

غلامرضاپور ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ درگذشت و علت فوتش نیز خودکشی اعلام شده است

او با به اشتراک گذاشتن پستی با این مضمون: ما رفتیم و دل خیلی ها را شکستیم دیدار به قیامت و …به زندگی خود پایان داد .

احمد حیات‌ منش همبازی و دوست صمیمی غلامرضاپور درباره شرایط بازیکن فقید فوتبال ایران اظهار داشت: شاهرخ مشکل مالی داشت و چند بدشانسی در فوتبال آورد.

پیج اینستاگرام شاهرخ غلامرضا پور

«غلامرضاپور قبلاً دو بار خودکشی کرده بود.»، همبازی بازیکن پیشین فوتبال کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: شاهرخ قرص‌های آرام‌بخش زیادی مصرف می‌کرد که آن را در سال‌های اخیر کاهش داده بود. مسائل مربوط به فوتبال، شاهرخ را عصبی کرده بود و پول او را پرداخت نمی‌کردند. غلامرضاپور می‌گفت هر چه بازی می‌کنیم، حق‌مان را می‌خورند.

عکسص های شاهرخ غلامرضا پور

✅ همچنین ببینید: بیوگرافی و سوابق حسین کاظمی مربی والیبال + عکسها و ماجرای درگذشت

علاقه مندی ها

این بازیکن جنوبی دربین بازیکنان فوتبال ایرانی، بازی ابوذر صفرزاده، جواد جلالی، مهدی تیکدری و محمد خلیلی را می پسندید و را می پسندم و بهترین مربی لیگ یک از نگاه او نیز شاه غلام پیروانی بود. از بین بازیگران نیز ، بازی حامد بهداد و آل پاچینو دوست داشت و خواننده مورد علاقه اش داریوش بود و یکی از علاقه مندی های او نیز عکس سلفی گرفتن با پروفسور سمیعی بود.

دعایی که شاهرخ همیشه سر سفره هفت سین میکرد اینکه همه مردم جهان در سلامت کامل زندگی کنند و اینکه هیچ سفره ای بی نان نباشد.

امار باشگاهی و سوابق فوتبالی شاهرخ غلامرضاپور

پیج اینستاگرام شاهرخ غلامرضاپور

صفحه رسمی و پیج اینستاگرام وی با نشانی shahrokh_gholamrezapor در دسترس عموم قرار دارد و بیو تامل برنگیزی نیز در پیج اینستاگرامش با این مضمون منتشر کرده است: با ما منشین حال ما برای شما مناسب نیست

غلامرضاپور قبل از خودکشی در یکی از پست های اینستاگرامش نوشته : گیرم که در باورتان ب خاک نشستم وساقه های جوانم از ضربه های تبرهاتان زخم دار است با ریشه چ میکنید

نظرات