بیوگرافی و سوابق حسین کاظمی مربی والیبال + عکسها و ماجرای درگذشت

0

بیوگرافی و سوابق حسین کاظمی مربی والیبال + عکسها و ماجرای درگذشت

حسین کاظمی (Hossein Kazemi) متولد ۱۳۵۸ اهل آمل مربی سابق تیم ملی والیبال جوانان ایران در سن ۴۲ سالگی روز ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ به دلیل بیماری سرطان ریه درگذشت در ادامه مطلب بیوگرافی و سوابق حسین کاظمی مربی والیبال و همسر و خانواده اش و ماجرای بیماری تا درگذشت و سوابق ورزشی و افتخارات و زندگینامه حسین کاظمی والیبالیست و مراسم تشییع وی در این بخش تا مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی و سوابق حسین کاظمی مربی والیبال + عکسها و ماجرای درگذشت

 

بیوگرافی حسین کاظمی مربی والیبال

حسین کاظمی متولد سال ۱۳۵۸ در آمل است . او مربی سابق تیم ملی والیبال جوانان ایران و مربی تیم والیبال کاله آمل و دستیار بهروز عطایی سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران بود که روز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰ پس از تحمل مدتی یک دوره بیماری سرطان ریه دارفانی را وداع گفت

این مربی در مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ در بحرین به عنوان یکی از مربیان در کنار بهروز عطایی حضور داشت و با تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت.

بیوگرافی حسین کاظمی سرمربی والیبال

ماجرای بیماری و درگذشت

مرحوم حسین کاظمی در دو سال گذشته با بیماری سرطان دست به گریبان بوده و در ماه های گذشته شیمی درمانی نیز انجام می‌داد، روز یکشنبه در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل دعوت حق را لبیک گفت.

بهروز عطایی در کنار حسین کاظمی

حسین کاظمی

حسین کاظمی درباره بیماری خود گفته بود: از ابتدای سال دچار مشکلاتی شدم و بلافاصله به پزشک مراجعه کردم. روند درمانی را زیر نظر پزشکان طی می‌کنم و قطعاً تسلیم نخواهم شد و با امید به آینده با بیماری می‌جنگم تا دوباره بتوانم به کارم ادامه دهم.

انرژی‌هایی که دوستان و همکاران در این مدت برای من ارسال کرده‌اند و دعای خیر آنها موجب شده که بتوانم این شرایط را تحمل کنم. برای بازگشت به والیبال و کار کردن با بازیکنان لحظه‌شماری می‌کنم.

ماجرای بیماری و درگذشت حسین کاظمی سرمربی تیم ملی والیبال

سوابق ورزشی

مرحوم کاظمی در دوران بازیکنی به عنوان والیبالیست، در تیم های کاله، سایپا و چند تیم لیگ برتری حضور داشت و پس از خداحافظی از والیبال دوره مربیگری خود را با تیم کاله جوان در لیگ دسته یک شروع کرد.

مرحوم کاظمی با شرکت در دوره‌های معتبر و بین المللی مربیگری توانست یکی از مربیان جوان و آینده دار کشور نیز لقب گرفت.

عکس های حسین کاظمی سرمربی سابق تیم ملی والیبال جوانان

پیام های تسلیت

رئیس هیأت والیبال شهرستان آمل هم با تسلیت به خانواده بزرگ والیبال کشور، فقدان مرحوم کاظمی را برای جامعه والیبال بسیار بزرگ و جان کاه دانست.

فدراسیون والیبالبا صدور پیامی این ضایعه غم‌انگیز را تسلیت گفت که متن آن به قرار زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مربی سابق تیم ملی والیبال جوانان ایران، زنده‌یاد «حسین کاظمی» را به خانواده معزز ایشان همچنین به جامعه محترم والیبال کشور تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و طول عمر باعزت از خداوند متعال مسألت داریم.

مراسم تشییع حسین کاظمی والیبالیست سابق

زمان مراسم تشییع حسین کاظمی مربی والیبال

مرتضی حق شناس افزود: هنوز خانواده مرحوم کاظمی تصمیم خود را برای زمان و مکان تشییع پیکر او اعلام نکرده است.

نظرات