اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پری سا + داستان و عکس ها

0

“فیلم پری سا″، فیلم جنجالی ایرانی به کارگردانی محمدرضا رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۶ و در ژانر درام، اجتماعی ساخته شده است. فیلم از پری سا که برای اولین بار بصورت آنلاین، در سال ۹۹ اکران شد، حالا قرار است بر پلتفرم های شبکه نمایش خانگی برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و اسامی و همه نقش ها …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم پری سا + داستان و عکس ها

 

خلاصه داستان

فیلم “پری سا” ماجرای غم انگیز یک اسیدپاشی است. این فیلم, داستان درباره برخی از هنجارهای اجتماعی به خصوص درباره جوانان و وابستگی بیش از حد آن ها به شبکه های مجازی است و نتایج و معضلات آن را در واقع نشان می دهد جایی که آسیب های بسیاری را همراه دارد و همچنین ماجرای اسیدپاشی را به تصویر می کشاند.

خلاصه داستان فیلم پری سا

متاسفانه اسیدپاشی یکی از انواع شدید خشونت بوده و ممکن است در مواردی منجر به مرگ قربانی نیز شود. اسیدپاشی حمله‌ای است که نه به قصد قتل، بلکه معمولاً برای انتقام و نابودی زندگی اجتماعی و آینده قربانی انجام می‌شود. اسید ماده‌ای است که قرن‌ها از شناخت آن می‌گذرد، اما به نظر نمی‌رسد که پدیده اسیدپاشی قدمتی بیشتر از صد و پنجاه سال داشته باشد.

دانلود فیلم پری سا

محمدرضا رحمانی، کارگردان این فیلم، تاکنون هفت اثر سینمایی به نامهای عروسک (۱۳۷۸)، چاه (۱۳۷۹)، ستایش (۱۳۸۵)، حافظ قرآن (۱۳۸۶)، دلخون (۱۳۸۷) و گاهی را در سال ۱۳۹۴ کارگردانی و در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

 

اسامی بازیگران فیلم پری سا به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم پری سا به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: محمدرضا رحمانی، تهیه کننده: سعید سعدی، دستیار کارگردان: منصور میرشکاری، نویسنده: علیرضا محمودی و محمدرضا رحمانی، آهنگ ساز: مسعود سخاوت‌دوست، سرپرست تدوین: مهدی سعدی، سرپرست جلوه‌های ویژه بصری: محمد پیله‌ور، طراح گریم: عباس عباسی طراح صحنه: آزاده قوام، عکاس: پویا شاه جهانی.

نظرات