زمان و تاریخ برگزاری جشن شکوفه ها برای کلاس اولی ها ۱۴۰۰ مشخص شد

0

زمان و تاریخ برگزاری جشن شکوفه ها برای کلاس اولی ها ۱۴۰۰ مشخص شد

زمان و تاریخ برگزاری جشن شکوفه ها و کلاس اولی ها ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شد و جشن شکوفه ها و غنچه‌ها برای پیش دبستانی ها و کلاس اولی ها، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور برگزار خواهد شد و آیین آغاز سال تحصیلی ( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) روز شنبه، ۳ مهر با حضور ریاست جمهوری و نواختن زنگ یکی از مدارس کشور، برگزار می‌شود.

زمان و تاریخ برگزاری جشن شکوفه ها برای کلاس اولی ها 1400 مشخص شد

زمان و تاریخ برگزاری مراسم بازگشایی مدارس برای کلاس اولی ها ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شد و جشن شکوفه ها و غنچه‌ ها برای پیش دبستانی ها و کلاس اولی ها، روز پنج شنبه اول مهر در سراسر کشور برگزار خواهد شد و آیین آغاز سال تحصیلی ( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) روز شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰ با حضور ریاست جمهوری و نواختن زنگ یکی از مدارس کشور، برگزار می‌ شود.

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ ای از برگزاری مراسم بازگشایی مدارس برای نوآموزان، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور خبر داد.

زمان برگزاری جشن شکوفه ها و زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

زمان برگزاری جشن شکوفه ها و زنگ آغاز سال تحصیلی 1401-1400

در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس آمده است: جشن شکوفه‌ ها و غنچه‌ها برای نوآموزان پیش‌ دبستانی و کلاس اولی‌ ها، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور برگزار خواهد شد و آیین آغاز سال تحصیلی ( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) روز شنبه، سوم مهر  ۱۴۰۰ با حضور ریاست جمهوری و نواختن زنگ یکی از مدارس کشور، برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، حضور دانش‌ آموزان کلاس اولی و نوآموزان پیش دبستانی در مراسم شروع سال تحصیلی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و گروه‌بندی امکانپذیر خواهد بود.

حضور حداقلی در مدارس

وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرایط کرونا در کشور، سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را قرار است از اوایل آبان ماه با حضور حداقلی در مدارس با جمعیت کمتر به صورت حضوری برگزار کند اما قرار است از اول مهرماه ۷۰ درصد دانش‌ آموزان با استفاده از شبکه شاد سال تحصیلی را آغاز کنند.

در مدارس روستایی و عشایری کلاس‌ های درس به صورت حضوری است.

نظرات