ماجرای استوری جنجالی و توهین کریستوفر نت گلر سپاهان به پرسپولیس + عکس

2

استوری توهین کریستوفر نت دروازه بان سپاهان و فحس ناموسی به پرسپولیس خبرساز شد و به همین دلیل پرسپولیس از گلر اتریشی سپاهان شکایت کرد، پرسپولیس از کریستوفر نت دروازبان سپاهان بخاطر فحش ناموسی در استوری ای که منتشر کرده بود شکایت کرد.

ماجرای استوری جنجالی و توهین کریستوفر نت گلر سپاهان به پرسپولیس + عکس

استوری جنجالی و توهین کریستوفر نت گلر سپاهان به پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس روز ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ نسبت به انتشار یک استوری در اینستاگرام کریستوفر نت، دروازه‌بان اتریشی سپاهان که نسبت به آنها توهین داشت، بیانیه‌ای صادر و شکایت کرده بود

این بازیکن در فضای مجازی، استوری‌هایی که با آدرس صفحه او منتشر شده بود را بازنشر داد بدون آن که بداند متن آن استوری‌ها چه بوده و با چه زبان و چه لحنی بیان شده است.

یکی از این استوری‌ها حاوی کلمات رکیک و توهین‌آمیز علیه پرسپولیسی‌ها بود. در همین راستا تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس، شکایتی از دروازه‌بان جدید باشگاه سپاهان به کمیته انضباطی ارائه کرده و خواستار پاسخگویی این بازیکن اروپایی در مورد توهین به هواداران خود است.

استوری فحاشی کریستوفر نت گلر سپاهان علیه پرسپولیس چه بود

توضیح دروازه‌بان خارجی سپاهان درباره پست جنجالی

دروازه‌بان خارجی سپاهان می‌گوید قصد توهین به هواداران پرسپولیس را نداشته است.

اکنون کریستوفر نت در این باره توضیح می‌دهد: از زمانی که بنده وارد ایران شدم و با سپاهان قرارداد بستم، فقط ۱۲ ساعت طول کشید که طی این مدت با سیل پیام‌های تبریک در اینستاگرام مواجه شدم و تمام آنها از طرف صفحات هواداری سپاهان یا دیگر صفحات مجازی را در استوری خودم بازنشر کردم.

او ادامه داد: من زبان فارسی را بلد نیستم و اصلا نمی‌دانم چه جملاتی برای او نوشته شده بود که بخاطر همین، علاوه بر پیام‌های انگلیسی که برای بنده می‌آمد، پیام‌های فارسی را هم بازنشر کردم. این احتمال وجود دارد که در بین آن استوری‌ها، تصویری هم باشد که موجب کدورت خاطر هواداران پرسپولیس شده باشد و لازم است آنها این نکته را بدانند که هیچ قصدی برای بی‌احترامی به آنها نبوده و هیچ اراده‌ی قبلی وجود نداشته است.

دروازه‌بان جدید سپاهان اضافه کرد: باشگاه سپاهان بخاطر بازنشر کردن آن پیام، به بنده تذکر داد و همان پیام نیز پس از ۳۰ ثانیه یا یک دقیقه حذف شد و هیچ قصد و غرضی نبود و وقتی از آن پیام مطلع شدم، سریعا آن را برداشتم.

کریستوفر نت یادآور شد: فوتبال یک بازی دوستانه است و خیال هواداران پرسپولیس راحت باشد که هیچ قصد و غرضی وجود نداشته و اگر کدورتی به وجود آمده، بدانند از عمد این اتفاق نیفتاده است. در قاموس یک بازیکن حرفه‌ای نیست به حریفان خود توهین کند.

2 دیدگاه در “ماجرای استوری جنجالی و توهین کریستوفر نت گلر سپاهان به پرسپولیس + عکس

  1. شله زرد گفت:

    این درجه از … نوبره

  2. بهروز گفت:

    امسال هم حال تو رو خواهیم گرفت حالا هی فحش بده آخر فصل فس میشی

نظرات