ماجرای همکاری حسین تهی و نیکا فلاحی در موزیک ویدئوی چطوری گل + حواشی

0

ماجرای همکاری حسین تهی و نیکا فلاحی در موزیک ویدئوی چطوری گل + حواشی

همکاری حسین تهی و نیکا فلاحی در موزیک ویدئوی چطوری گل با موضوع فوتبال جنجالی و خبرساز شد و در کنار هم قرار گرفتن این دو حواشی زیادی برای این دو چهره در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بوجود اورده است.

ماجرای همکاری حسین تهی و نیکا فلاحی در موزیک ویدئوی چطوری گل + حواشی

موزیک ویدئوی چطوری گل حسین تهی

حسین تهی خواننده رپ موزیک ویدیوی جدید خود را به نام چطوری گل ۲۷ شهریور منتشر کرد و از همان دقایق اول انتشار به دلیل حضور نیکا فلاحی چههر همعروف اینستاگرامی که چندی پیش به همراه محمد روشفکر به ترکیه مهاجرت کرد با واکنش ها متفاوتی همراه شد.

نیکا فلاحی یکی از چهره های اینستاگرامی به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده و بعد از مهاجرت حالا در اولنی فعالیت هنری با حسین تهی خواننده لس آنجلسی همکاری کرده و در موزیک ویدیو جدید این خواننده حضور پیدا کرد.

درباره اثر هنری جدید تهی به نام چطوری گل باید گفت که این موزیک ویدیو با موضوع فوتبال و شبیه سازی مسابقه فوتبال با حضور زنان است که نیکا یکی از داوران است که لباس ورزشی پوشیده است.

هر چند انتقاداتی برای این موزیک ویدئو وارد شده آما بعد از چند ساعت کلیپ های متعددی از این آهنگ از سوی کاربران ساخته شده و در اینستاگرام منتشر شد.

گفتنی است که حسین تهی با نام کامل سید حسین موسوی ملقب به حسین تهی، خواننده رپ، پاپ و هیپاپ ایرانی در ۶ بهمن ۱۳۶۴ در تهران متولد شده و در منظقه تهرانپارس بزرگ شده و دارای مدرک فوق دیپلم مهندسی کامیپوتر از دانشگاه آزاد دماوند است

تهی فعالیت هنری خودش را در ایران آغاز کرد. او از سال ۷۹ وارد عرصه موسیقی شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگی خودش ضبط و تکثیر کرد.

و نیکا فلاحی متولد ۴ شهریور سال ۱۳۸۱ در تهران با ساخت و انتشار کلیپ هایی به همراه چند تن از چهره های فعالدر اینستاگرام به شهرت رسید و هم اکنون نیز در ترکیه زندگی میکند

نظرات