تفریحات

ماجرای هک شدن اینستاگرام ندا یاسی بعداز حالت یادبود + هکر اینستاگرام ندا یاسی کیست

0

ماجرا و جزئیات هک شدن اینستاگرام ندا یاسی + هکر اینستاگرام ندا یاسی کیست

ماجرا و جزئیات هک شدن اینستاگرام ندا یاسی + هکر اینستاگرام ندا یاسی کیست و هک شدن پیج اینستاگرام ندا یاسی و معرفی هکر پیج ندا یاسی و اینستاگرام ندا یاسی هک شد ماجرای هک شدن ندا یاسی توسط هکری به نام نیما بعد از حالت فوت شده و یادبود را در این بخش بخوانید

ماجرای هک شدن اینستاگرام ندا یاسی بعد از حالت یادبود + هکر اینستاگرام ندا یاسی کیست

پیج ندا یاسی با دو میلیون فالور توسط هکری به نام نیما هک شد و پس از چند دقیقه بطور کل از دسترس خارج شده و حذف شد

این هکر برای دلیل و علت هک کردن و از دسترس خارج کردن صفحه وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

ماجرای هک شدن اینستاگرام ندا یاسی بعد از حالت یادبود + هکر اینستاگرام ندا یاسی کیست

گفتنی است که از چند روز گذشته خبر درگذشت و فوت ندا یاسی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در حال انتشار است و هنوز واقعیت مرگ این چهره جنجالی در فضای مجازی مشخص نشده و ادمین فن پیج او نیز گفته که ندا یاسی در بیمارستان ترکیه بستری است و حال خوبی ندارد

برخی شایعات حکایت از این دارد ندا یاسی دستگیر شده و در ترکیه بازداشت است اما خبرهای موثقی هنوز درباره وضعیت سلامتی و دستگیری وی منتشر نشده است و برخی کاربران نیز می گویند با حالت یادبود مگر میشود که پیجی را هک کرد.

در حالی که در این چند روز خبر درگذشت یک چهره اینستاگرامی دست به دست می شود اما او زنده است (اما حال او وخیم است) و خبر درگذشت ندا یاسی به دلیل تغییرات صفحه اینستاگرام به حالت یاد بود است.

اما ادمین پیج او در استوری اینستاگرامش نوشت هر چند ندا یاسی در بیمارستان ترکیه بستری است اما پیام های فیک کاربران باعث شده اینستاگرام درگذشت او را تائید کند. او در ادامه خواست به این دختر رحم کنند و موجبات اذیت او را فراهم نکنند.

بیوگرافی ندایاسی و همسرش

ندایاسی متولد ۲۱ بهمن ۱۳۶۸ در جنوب ایران، چهره اینستاگرامی که در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند. صفحه اش در اینستاگرام ۲.۲ میلیون دنبال کننده دارد و لایو او با امیر تتلو رکورد بازدید جهانی را شکست. نام اصلی او ندا برغشی است و تا بحال اطلاعاتی از محل تولد خود یا سن واقعی اش ارائه نکرده و خود را ۱۸ ساله همیشگی می خواند. با این حال با استناد به اطلاعاتی که خود او به صورت جسته و گریخته منتشر کرده با یک حساب سرانگشتی میتوان نتیجه گرفت که متولد سال ۱۹۸۶ میلادی است و ۳۴ سال سن دارد و با در نظر داشتن نام خانوادگی و گویش او میتوان حدس زد که اهل شیراز است.

 

نظرات