طرح های جدید و خارجی مدل طراحی ناخن پاییزی جدید ۲۰۲۲

0

“ مدل طراحی ناخن پاییزی جدید ۲۰۲۲ ۲۰۲۲ “، یکی از گرم ترین رنگ ها برای فصل پاییز همین ترکیب رنگ می باشد. تعجبی نیست که زیتونی در لیست ایده های طراحی ناخن فصل پاییز ما وجود دارد. مخصوصا اگر زیتونی به همراه رنگ طلایی باشد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل طراحی ناخن پاییزی جدید ۲۰۲۲ ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. ترکیب رنگ قطعا در کنار هم زیبا به نظر می رسند. کافی است تا تنها تمام ناخن های تان را به رنگ زیتونی لاک بزنید- البته به جز ناخن هایی که می خواهید آن ها را به رنگ طلایی درخشان و اکلیلی دربیاورید.

مدل طراحی ناخن پاییزی جدید ۲۰۲۲ جدید

ناخن مصنوعی یا کاشت ناخن باعث ایجاد فضایی بسته روی ناخن می‌شود که در آن آب و میکروب تجمع پیدا می‌کند و می‌تواند عامل ابتلای فرد به بیماری‌های میکروبی، قارچی و باکتریایی باشد. رنگ ناخن های روشن و بامزه خود را برای این فصل به رنگ های ملایم تر و یک رنگ تر تغییر دهید، اما این را بدانید که هم چنان می توانید از سبک طراحی ناخن رنگارنگ نیز برای فصل پاییز بهره ببرید.

طرح ناخن پاییزی ساده ۱۴۰۰

استفاده مکرر از لاک سبب کدر شدن و زردی ناخن می‌شود.عادت جایگزین: تا جای ممکن سعی کنید از لاک زدن به ناخن پرهیز کنید. اگر تمایل به این کار دارید از پایه‌های محافظت‌کننده ناخن زیر لاک استفاده کنید. خیلی از خانم ها عاشق ترکیب رنگ زمردی، بنفش و خردلی می باشند که بسیار با یکدیگر تناسب دارند. می توانید با پالت رنگ مورد نظر خود، خلاقیت های بسیاری را در طراحی ناخن های خود نمایان سازید.

 

 

 

 

 

 

نظرات