اکسکینو
mrchoobi

مدل میکاپ عروس جدید ۲۰۲۲ با استایلی متفاوت

0

“ مدل میکاپ عروس جدید ۲۰۲۲ “، آرزوی هر عروسی است که زیباترین و ماندگارترین عکس ها را از جشن هایش داشته باشد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع میـکاپ عروس جدید ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. یکی از مهمترین توصیه های که به عروس خانمها میشود این است که در روز عروسی پوستی سالم و روشن داشته باشند.

مدل میکاپ عروس جدید ۲۰۲۲ جدید

از هایلایتر برای براق شدن چهره به جای درخشش سایه های براق استفاده می شود و از هایلایتر برای پل بینی ، چانه ، پیشانی و نواحی برجسته صورت استفاده میشود. در روزی که برای امتحان مدل آرایش تان نزد آرایشگر میروید، لباسی سفید به تن کنید. دراین شرایط بهتر تشخیص میدهید که آیا رنگ آرایش تان با رنگ لباس عروس جور در می‌آید یا خیر.

مدل میکاپ عروس جدید ۱۴۰۰

فراموش نکنید که آرایش صورت تان نباید بی رنگ و رو یا مات باشد. از آنجا که لباس تان سفید است، باید آرایشی انتخاب کنید که با رنگ سفید لباس عروس در تضاد باشد تا از بی روحی چهره تان بکاهد. آرایش روشن هنگام عکس گرفتن نور را منعکس می کند ، لکه های سفید روی صورت را در تصویر باقی می گذارد . مکان های مناسب برای استفاده از آرایش روشن استخوان های گونه ، بالای لب ها و زیر ابروها است.

عروس زیبا جدید

مدل میکاپ جدید


عکس عروس زیبا ایرانی

میکاپ عروس ساده

مدل آرایش صورت عروس

مدل میکاپ ۱۴۰۰

مدل میکاپ و شینیون عروس

مدل میکاپ عروس ۲۰۲۲

 

 

نظرات