تفریحات

مدل شینیون باز عروس ۲۰۲۲ اروپایی شلوغ و ساده جذاب

0

“ مدل شینیون باز عروس ۲۰۲۲ “، مدل شینیون مو باز برای هر سنی مناسب اسب است و فقط نوع آرایش مو هاست که برای هر سن و سلیقه ای متفاوت است. در شینیون خطی از اسپری های فیکس کننده یا کرم مو برای حالت دادن به مو به شکل شیار یا خط استفاده می شود.  در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل شیـنیون بـاز عروس ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. شینیون باز، مدل موی مناسب برای مجالس عروسی و مهمانی ست و بسیاری از خانم های جوان و دختر خانم ها از آن استقبال می کنند. استفاده از پودر پوش، پودر پوش در کف سر مانند یک عایق عمل می کند و از عرق کردن سر جلوگیری می کند، بنابراین موها وز نمی شود.

مدل شینیون باز عروس ۲۰۲۲ جدید

اسپری (transforming) نوعی اسپری موی فوق العاده قوی می باشد که برای موهای بیش از حد فر مناسب می باشد. شینیون در بین عروس ها پر طرفدار ترین مدل می‌باشد، این سبک مو به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد در کنار تور و لباس عروس زیبایی دو چندانی را به چهره فرد می‌بخشد. انواع بافتی که در این نوع شینیون کاربرد زیادی دارند، بافت های تیغ ماهی و فرانسوی می‌باشند. استفاده از چتری موهای جلو سر برای آرایش و شینیون جلوی مو نیز معمولا کاربردی است.

شینیون نیمه باز عروس ۱۴۰۰

شاین مو یا براق کننده‌های مو یکی از ابزارهای کاربردی و پر استفاده در شینیون است که در پایان کار شینیون برای براق کردن مو استفاده می شود. کسانی که از اسپری هایی که مات هستند استفاده می کنند در پایان کار شینیون می کنند. استفاده از اتوی مو و بابلیس هم برای مدل دهی موها در انواع شینیون بسیار موثر بوده، که اصطلاحا به این نوع ازشینیون‌ها شینیون حرارتی می‌گویند، که در کنار آنها حتما باید از تثبیت کننده مو استفاده کرد.

 

شیـنیون بـاز ساده و شیک

مدل شیـنیون بـاز عروس ۲۰۲۲

مدل شینیون نیمه باز

شینیون موی بلند نیمه باز

مدل شیـنیون بـاز دخترانه

مدل شیـنیون بـاز۱۴۰۰

مدل شیـنیون بـاز عروس با تاج

شیـنیون بـاز موی کوتاه

 

نظرات