مدل پالتو کوتاه جدید ۲۰۲۲ با جدیدترین طرح های مد سال

0

“ مدل پالتو کوتاه جدید ۲۰۲۲ “، بسیاری از پالتو ها دو لایه هستند یعنی غیر از این که بدن را گرم می کننددر مقابل برف و باران هم مقاوم هستند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل پالتو کوتاه جدید ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. در صورتی که پالتو های تک لایه را باید کمی آزاد تر انتخاب کنید چون گرمایچندانی ندارند و فقط خاصیت ضد آب دارند. اگر جیب‌تان اجازه می‌دهد پارچه‌ای مانند کشمیر را انتخاب کنید که گرم و سبک است

مدل پالتو کوتاه جدید ۲۰۲۲ جدید

پارچه‌های پشمی یکی از بهترین و دردسترس‌ترین گزینه‌ها برای پالتوی زمستانی است.پارچه‌های پشمی مانند یک عایق، گرما را حفظ می‌کنند.اغلب دختران جوان به پوشیدن پالتوهای کوتاه علاقه مند هستند و این مدل پالتوها برای خانم ها با قد کوتاه و قد بلند مناسب هستند. یکی از مهمترین نکات در هنگام انتخاب مدل پالتوها توجه به جنس و رنگ آناست بهتر است مدل یقه و برش پالتوها از مهمترین مواردی هستند که علاوه بر جنس و رنگ باید به آن ها توجه کنید. پالتوهایی را برای پوشیدن انتخاب کنید که تن پوشی شیک و متفاوت دارند.

مدل پالتو مجلسی کوتاه ۱۴۰۰

پالتوها با انواع پارچه های پشمی و چرمی و ضخیم دوخته می شوند از پالتوها می توانید در روز های سرد زمستان استفاده کنید. تنوع در رنگ و طرح پالتوهای زنانه و دخترانه زیاد است و بهتر است. انتخاب رنگ سلیقه‌ای است ولی بهتر است بدانید رنگ‌های تیره بیشتر از رنگ‌های روشن گرما را جذب می‌کنند. اندازه قد آستین هم باید تا روی مچ دست شما بیاید که آستین لباس شما از زیر آن دیدهنشود.

 

 

 

 

نظرات