تفریحات

مدل رنگ مو تیره جدید ۲۰۲۲ ترکیبی از رنگهای فوق العاده شیک

0

“ مدل رنگ مو تیره جدید ۲۰۲۲ “، بیشتر تناژهای رنگی تیره، ترکیبی از رنگ‌های متنوع هستند که در نهایت طیف‌های رنگی متفاوتی را ایجاد می‌کنند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل رنگ مو تیره جدید ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. این که چه رنگ مویی به مو‌های شما می‌آید و چگونه مو‌های شما را زیباتر می‌کند موضوعی است که درابتدا باید به آن توجه کرد. موی شما هر چه خشک‌تر باشد باید جنس رنگ موی شما روغنی‌تر و کرمی‌تر باشد.

مدل رنگ مو تیره جدید ۲۰۲۲ جدید

در نظر گرفتن رنگ پوست و همچنین رنگ چشم ها یکی از مهم ترین نکات در انتخاب رنگ موی مناسب است. رنگ ابروهایتان اولین چیزی است که بعد از تغییر رنگ موهایتان باید به آن توجه کنید. اگر قرار است رنگ موهایتان تغییر چشمگیری داشته باشد گر چشم های قهوه ای و تیره دارید به احتمال زیاد پوستتان تیره و گرم است و در صورتیکه چشمان شما آبی، سبز و یا به رنگ طوسی باشند پوستتان سرد و روشن خواهد بود.

رنگ ابروهایتان اولین چیزی است که بعد از تغییر رنگ موهایتان باید به آن توجه کنید. اگر قرار است رنگ موهایتان تغییر چشمگیری داشته باشد (مثلا از رنگ بلوند به مشکی)، باید توجه داشته باشید که رنگ ابروهایتان با رنگ موهایتان سازگار باشد یا به اصطلاح، باید به رنگ موهایتان بیاید. پس دو راه بیشتر ندارید: یا ابروهایتان را رنگ کنید یا از لوازم آرایش ابرو مانند سایه و مداد ابرو برای تغییر رنگشان استفاده کنید.

 

مدل رنگ مو تیره جدید ۱۴۰۰

نکته جالب در مورد پوست های گرم، استفاده از رنگ موهای قرمز ‌برای پوست های هلویی رنگ است. رنگ موهای قرمز آتشین، قهوه ای بورگاندی، قهوه ای و قرمز تیره برای پوست گرم مناسب هستند. افرادی با پوست های روشن و گرم می توانند در انتخاب رنگ موی مناسب از رنگ موهای قهوه ای به بهترین نحو استفاده کنند. رنگ‌های قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای مایل به طلایی، کهربایی، قهوه ای مایل به قرمز و دارچینی پرطرفدارترین رنگ موهای طیف قهوه‌ای هستند.

 

 

نظرات