تفریحات

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم محبوبه با نقش + داستان و عکس ها

0

“فیلم محبوبه″، فیلم ایرانی به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و تهیه کنندگی منوچهر هادی است. این فیلم محصول سال ۱۳۸۷ و در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده است. فیلم محبوبه که برای اولین بار در همان سال اکران شد، حالا قرار است بر روی انتن آی فیلم شهریور ۱۴۰۰ برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم محبوبه با نقش + داستان و عکس ها

 

خلاصه داستان

فیلم “محبوبه” روایتگر دختر جوانی به همین نام است که با ناپدریش “مصیب” زندگی می کند. قدرت دوست مصیب است که به خاطر بدهکاریش می خواهد “محبوبه” را به عقد یک پیرمرد در آورد، ولی محبوبه فرار می کند و پس از اتفاقاتی به منزل زنی به نام “هماگ پناه می‌برد، تا این که… گفتنی است این فیلم، محصول ۱۳۸۷ سیما فیلم در ژانر خانوادگی است و اصغر عبداللهی و نیکخواه آزاد فیلمنامه آن را نوشته اند.

خلاصه داستان فیلم محبوبه

وحید نیکخواه آزاد، کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون ایرانی (متولد ۱۳۳۵ در تهران) پیش از این، فیلمهای یک کیلو و بیست و یک گرم (۱۳۹۵)، گنجشکک اشی‌مشی (۱۳۹۲)، فرزندخوانده (۱۳۹۰)، دیو و دلبر (۱۳۸۹)، نصف مال من، نصف مال تو (۱۳۸۵)، دم صبح (۱۳۸۴) و کفش‌های جیرجیرک‌دار (۱۳۸۱) و همچنین سریالهای تلویزیونی تهران ۱۱ (۱۳۷۶/۷۷)و خانه در انتظار (۱۳۶۶) را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

 

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم محبوبه به همراه نقش

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم محبوبه به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: وحید نیکخواه آزاد و تهیه کننده: منوچهر هادی، مدیر تصویربرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: وحید دوزنده، طراح گریم: مهرداد کریمی، طراح صحنه: ناهید یمینی شریف، مدیر تولید: مسعود هادی، دستیار کارگردان: سعید بیات، منشی صحنه: شیرین جابری و عکاس: آرش صادقی، مدیر تصویربرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: وحید دوزنده، طراح گریم: مهرداد کریمی، طراح صحنه: ناهید یمینی شریف، مدیر تولید: مسعود هادی، دستیار کارگردان: سعید بیات، منشی صحنه: شیرین جابری و عکاس: آرش صادقی.

نظرات