اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد با نقش+ داستان و عکس ها

0

“فیلم بیست و یک روز بعد″، فیلم ایرانی به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۵ و در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده است. فیلم بیست و یک روز بعد که برای اولین بار در مرداد ۹۶ اکران شد، حالا قرار است بر روی آنتن آی فیلم شهریور ۱۴۰۰ برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد با نقش+ داستان و عکس ها

بیوگرافی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد با عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد با نقش ها و عکس و داستان سریال شبکه آی فیلم شهریور ۱۴۰۰ را در این بخش از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

خلاصه داستان فیلم بیست و یک روز بعد

فیلم “بیست و یک روز بعد” روایتگر ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام “مرتضی” است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش‌های بسیاری روبه‌رو می‌شود.

فیلم بیست و یک روز بعد

در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است: «همیشه همین‌جوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می‌شدن. اون‌قدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده‌ها دور و بر لونه‌هاشون جیغ می‌کشیدن. یکی از بچه‌ها قسم می‌خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده…». گفتنی است این فیلم به عنوان ۵ فیلم برتر ایرانی برای معرفی به «نودمین دوره مراسم اهدای جایزه فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی اسکار» از سوی هیات معرفی فیلم ایرانی نامزد شده بود.

 

اسامی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد به همراه نقش

  • ساره بیات در نقش مادر مرتضی
  • حمیدرضا آذرنگ در نقش داریوش
  • مهدی قربانی در نقش مرتضی
  • سینا رازانی در نقش صمد
  • امیرحسین صدیق در نقش پدر سینا
  • حسین شریفی در نقش مهران
  • علیرضا استادی در نقش پدر مرتضی
  • جلال فاطمی
  • و…

اسامی بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: سید محمدرضا خردمندان، تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه، فیلم‌نامه‌نویس: احسان ثقفی، آهنگساز: علیرضا برازنده، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، مشاور کارگردان: محمد لطفعلی، طراح گریم: جلال موسوی، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، تدوین: محمدرضا مویینی، هدی مویینی، مدیر تولید: ابراهیم زاهدی فر، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی، منشی صحنه: داریوش اسقایی، مدیر تدارکات: رسول سیدحاتمی، عکاس: نوید سجادی حسینی، تصویربردار پشت صحنه: محمد مهدی پور، مشاور رسانه ای: هادی فیروزمندی، محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

نظرات