ماجرای زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چه بود؟ جزئیات و واقعیت ماجرا

0

ماجرای برهنه شدن زن جوان در خیابان پیروزی تهران چه بود؟ جزئیات قدم زدن و پیاده روی جوان لخت و عریان در خیابان پیروزی تهران جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و واقعیت پیاده روی زنی در خ پیروزی در ملا عام به همراه فیلم برهنه شدن یک زن در خیابان پیروزی تهران میخوانید

ماجرای زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چه بود؟

ماجرای زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چه بود؟ جزئیات برهنگی زن تهرانی

رکنا نوشت: زنی جوان که در خیابان پیروزی تهران برهنه شده بود، به بیمارستان روان پزشکی منتقل شد.

روز جمعه ۱۹ شهریور سال جاری فیلم جنجالی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد، یک خانم در خیابان پیروزی به صورت برهنه درحال پیاده روی است و عده ای از مردم با ایجاد سر و صدای زیاد از او فیلم می گیرند. واقعیت ماجرا و انگیزه این زن از پیاده روی به صورت برهنه در ملا عام پس از تحقیقات مشخص شد.

واقعیت ماجرا

عصر جمعه ۱۹ شهریور ماه امسال ساعت ۶ عصر زن جوانی در چهار راه فرزانه خیابان پیروزی با برهنگی کامل در حال پیاده روی بود که توجه مردان و زنان گوشی به دست را جهت فیلمبرداری جلب کرد.

زن ۳۶ ساله که به فیلمبرداران خیابان پیروزی بی توجه بود، پیاده روی با ظاهر نا متعارف و عریان خود را ادامه داد تا اینکه دقایقی بعد توسط کسبه محل با یک پتو متوقف و تحویل پلیس داده شد.

بنابر حساسیت موضوع ساعتی بعد ماموران پلیس زن جوانی که در خیابان پیروزی ایجاد بی نظمی کرده بود را به اورژانس اجتماعی جهت کمک رسانی تحویل دادند.

مشاوران اورژانس اجتماعی در تحقیقات ابتدایی از پدر و مادر این زن متوجه شدند، چندی قبل زن جوان به دلیل مرگ همسرش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دچار افسردگی شدیدی شده و پس از جنون لحظه ای با برهنگی از خانه به خیابان فرار کرده است.

بنابراین گزارش، مشاوران اورژانس اجتماعی با توجه به نامساعد بودن حال روحی زنی جوان وی را جهت سیرمراحل درمانی به بیمارستان روان پزشکی در تهران معرفی کردند.

 

 

نظرات