اکسکینو
mrchoobi

عکس و فیلم مراسم نامزدی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری را ببینید

0

عکس و فیلم مراسم نامزدی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری را ببینید

سام اصغری و بریتنی اسپیرز خواننده معروف نامزدی خود را اعلام کردند در ادامه عکس و فیلم مراسم نامزدی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری را ببینید

عکس و فیلم مراسم نامزدی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری را ببینید
بریتنی اسپیرز خواننده معروف از نامزدی خود با سام اصغری مدل و بازیگرانی ایرانی تبار خبر داده بود در ۹ ژوئن مراسم ازدواج خود را برگزار کردند که با حواشی همراه بود .

اسپیرز فیلمی را از خود و نامزدش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد که در آن حلقه نامزدی اش را نشان می دهد که نشان میدهد انها با هم رسما نامزد کردند و در  مراسم ازدواج خود را در ۹ ژوئن برگزار با ۱۰۰ نفر برگزار کرد.

امروز ۹ ژوئن ۲۰۲۲ بریتنی اسپیرز و سام اصغری امروز جشن عروسی شان را با حضور ۱۰۰ نفر از اعضای خانواده و دوستان نزدیک شان برگزار کردند. از اعضای خانواده بریتنی فقط برادر او به مراسم دعوت شده و پدر، مادر و خواهر او در جشن عروسی حضور نداشتند.

هنوز مشخص نیست چه کسی ساقدوش عروس و داماد بوده است، جزئیات دیگر این رویداد همچنان منتشر نشده است.

حمله همسر سابق بریتنی اسپیرز به مراسم ازدواج و عروسی

جیسون الکساندر، همسر سابق بریتنی اسپیرز ساعاتی پیش به محل عروسی بریتنی و سام اصغری حمله کرد!

او در حالی که در اینستاگرام لایو گذاشته بود به محل عروسی بریتنی وارد شد و با ماموران امنیتی محل عروسی به قصد به هم ریختن جشن عروسی و دیدن بریتنی درگیری لفظی پیدا کرد!

جیسون الکساندر خطاب به ماموران می‌گفت بریتنی اولین و تنها زن او است! گفته میشود جیسون پس از چند دقیقه توسط پلیس دستگیر شده.

بریتنی اسپیرز و جیسون الکساندر در ژانویه سال ۲۰۰۴ با یکدیگر ازدواج کردند و ۵۵ ساعت بعد از هم جدا شدند!

سام اصغری مدل و بازیگر ایرانی تبار است، ۲۷ سال سن دارد و بریتنی ۳۲ ساله است و با اختلاف سنی فاحش توانستند به تفاهم برسند و اکنون بعد از سالهاست در کنار هم بودن رسما نامزدی و ازدواج خود را اعلام کردند

عکس و فیلم مراسم نامزدی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری را ببینید

سام اصغری متولد سال ۱۳۷۲ در تهران است. سام اصغری مربی بدنسازی، بازیگر موزیک ویدئوها، کلیپ های تبلیغاتی و مدلینگ است. سام چندین سال است که به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده و در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کند.

بریتنی جین اسپیرز ( زادهٔ ۲ دسامبر ۱۹۸۱) خواننده و بازیگر آمریکایی است. او برای تأثیراتش بر احیای موسیقی تین پاپ طی اواخر دههٔ ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ میلادی شناخته شده، که از او با عنوان افتخاری «پرنسس پاپ» یاد می‌شود.

پس از حضور بر روی صحنه‌های نمایشی و مجموعه‌های تلویزیونی، اسپیرز در سال ۱۹۹۷ هنگامی که پانزده سال سن داشت، قراردادی با جایو رکوردز بست.

دو آلبوم استودیویی نخست او، … عزیزم یک بار دیگر (۱۹۹۹) و اوه!… باز هم دسته‌گل به آب دادم (۲۰۰۰) با موفقیت‌های جهانی همراه بودند. این دو آلبوم، در کنار شناخته‌شدن اسپیرز به عنوان موفق‌ترین هنرمند نوجوان در تمام دوران، به پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی تبدیل شدند.

نظرات