اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مستند قیصر ۴۰ سال بعد+ داستان و تصاویر

0

فیلم مستند قیصر ۴۰ سال بعد به کارگردانی مسعود نجفی همزمان با روز ملی سینما ۲۱ شهریور در فیلیمو اکران آنلاین شد. در این فیلم جمعی از سینماگران مطرح مقابل دوربین رفته اند که امروز تعدادی از آن ها در کنار ما نیستند. فیلم قیصر، چهل سال بعد به کارگردانی مسعود نجفی در سال ۱۳۸۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر مستند و بیوگرافی می‌باشد. با داستان و بازیگران فیلم مستند قیصر ۴۰ سال بعد با عکس و نقش ها و عوامل و معرفی کامل آن و نحوه تماشا و دانلود آن آشنا شوید

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مستند قیصر 40 سال بعد+ داستان و تصاویر جذاب

بیوگرافی بازیگران فیلم مستند قیصر ۴۰ سال بعد

مستند قیصر ۴۰ سال بعد به کارگردانی مسعود نجفی در سال ۱۳۸۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر مستند و بیوگرافی می‌باشد که از ۲۱ شهریور به مناسبت روز ملی سینما در فیلیمو اکران آنلاین می شود. در این فیلم جمعی از سینماگران مطرح مقابل دوربین رفته اند که امروز تعدادی از آن ها در کنار ما نیستند و در بخش پایانی این اثر صدای عباس کیارستمی و بهروز وثوقی نیز شنیده می شود.

مستند قیصر 40 سال بعد

اسامی بازیگران فیلم قیصر ۴۰ سال بعد

از جمله بازیگرانی که در این مستند حضور دارند عبارتند از: زنده یادان عباس شباویز، زنده یاد جمشید مشایخی ، مازیار پرتو، زنده یاد ناصر ملک مطیعی ، زنده یاد بهمن مفید از عوامل فیلم قیصر و عزت الله انتظامی، علی کسمایی، شاپور قریب، علی معلم، چنگیز جلیلوند و اصغر بیچاره که همه آن ها از شاخص ترین سینماگران تاریخ سینمای ایران هستند در این فیلم حضور دارند.

جناب مسعود کیمیایی ، منوچهر اسماعیلی ، پوری بنایی ، اسفندیار منفرد زاده، جلال پیشواییان ، اکبر معززی و سعید راد، فاطمه معتمد آریا، امین تارخ، پرویز نوری، محمد متوسلانی، سیروس الوند، حمید نعمت الله، عبدالله علیخانی، شهراد وثوقی و تهمینه میلانی دیگر سینماگران حاضر در این فیلم هستند.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مستند قیصر 40 سال بعد+ داستان و تصاویر

موضوع و داستان فیلم قیصر ۴۰ سال بعد

این مستند در چهلمین سال ساخت «قیصر» به سراغ عوامل، لوکیشن ها و سینماهای نمایش دهنده این فیلم رفته و در گفت وگو با سینما گران و مردم به این فیلم ماندگار تاریخ سینمای ایران می پردازد.

دانلود مستند قیصر 40 سال بعد

مسعود نجفی کارگردان قیصر چهل سال بعد

مسعود نجفی کارگردان مستند قیصر چهل سال بعد  می‌گوید زمانی که این فیلم را می‌ساختم به مخاطب خاصی فکر نکردم ولی هنگام تدوین مخاطب عام‌تر و فراگیرتری را در نظر گرفتم.

ساخت این فیلم دو سال طول کشید و با سختی انجام شد. این کار در چند مقطع تصویربرداری شد؛ اولین مرحله‌اش همان مهمانی خانه عباس شباویز ( تهیه کننده قیصر) در مهرشهر کرج بود. با آقای کیمیایی به نواب رفتیم و آنجا در لوکیشن‌های قیصر از ایشان تصویر گرفتیم.

سه ماه طول کشید تا آقای اسفندیار منفردزاده به من اعتماد کرد و قبول کرد همکاری کند و البته بعداً خیلی خوب همکاری کرد. با بهروز وثوقی بارها و بارها صحبت کردم ولی نهایتاً با من همکاری نکرد، چون می‌گفت بعضی‌ها از اعتمادش سوءاستفاده کرده‌اند.

نظرات