اعترافات تکان دهنده میلاد حاتمی در مستند شاخ / سعدالله امیرشقاقی کیست؟!

0

اعترافات تکان دهنده میلاد حاتمی در مستند شاخ / سعدالله امیرشقاقی کیست؟ در ادامه مصاحبه و گفتگو و اعترافات میلاد حاتمی در مستند شاخ درباره سایت های قمار را از افشاگری از سعدالله امیرشقاقی و پسرش فرشید مونتیگو تا ندا یاسی و تتلو تا پویان مختاری و … ببینید

اعترافات تکان دهنده میلاد حاتمی در مستند شاخ / سعدالله امیرشقاقی کیست؟!

فیلم اعترافات تکان دهنده میلاد حاتمی در مستند شاخ

«میلاد حاتمی» یکی از گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی عنوان کرد: با «سعدالله امیرشقاقی» و پسرش «فرشید امیرشقاقی» سردسته و رئیس شبکه قمار آشنا شدم. میلاد حاتمی گفت: خودم جزو سردسته‌ها بودم و درآمدی از بازی‌کردن نداشتم، وانمود می‌کردم که از بازی‌کردن پول در می‌آورم.

وی گفت: درآمدم از باخت کاربران بود. قمار در کل باخت است. شرکت‌کننده بر طمع اینکه پولش را زیاد کند، می‌بازد و به‌علت باخت، برای جبران زیان، اضافه‌تر می‌بازد.

به علت تبلیغ شاخ‌های مجازی، این‌قدر که این شبکه گسترده شده که مردم وسوسه درگیر شبکه قمار می‌شوند.

شیوه این شبکه‌ها به این صورت است که افراد تبلیغ‌کننده وانمود می‌کنند خودشان از طریق این سایت‌ها درآمدزایی می‌کنند در حالی‌که خودشان مدیر این سایت‌ها هستند.

اعترافات تکان دهنده میلاد حاتمی در مستند شاخ / سعدالله امیرشقابی کیست؟!

 

این‌که می‌گویند بیایید بازی کنید و پول‌دار شوید دقیقا این برعکس است، پول‌دار شدن فقط برای آن شبکه از طریق باخت کاربران است.

میلاد حاتمی پس از جنجال محسن افشانی برای اینکه نشان دهد خیلی قدرتمند است فیلمی از داخل ماشین پلیس منتشر کرد که باعث خشم شهروندان ترک شد، به همین دلیل پلیس او را بازداشت کرد. بلافاصله پلیس اینترپل ایران که متوجه دستگیری میلاد حاتمی در استانبول شده بود، پرونده درخواست استرداد او را بار دیگر به جریان انداخت و موفق شد اسفند ماه سال گذشته او را از ترکیه تحویل و وارد ایران کند.

قرار است حاتمی به اتهامات اخلاقی و مالی در دادگاه انقلاب تهران محاکمه شود.

تاکنون عناوین اتهامی او محرمانه اعلام شده است، اما آنچه مشخص است دو عنوان اصلی اتهامات وی اشاعه فساد و فحشا و تحصیل مال نامشروع است.

در ادامه ویدیویی از اعترافات میلاد حاتمی که از اخبار سیما پخش شده است را مشاهده می کنید:

سعدالله امیرشقاقی کیست؟

در ترکیه او را دکتر صدا می‌کنند، اما نام واقعی او « سعدالله امیرشقاقی » است؛ فردی میانسال که ده‌ها تصویر مبتذل و مستهجن از خود با دختران در صفحات شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است، اما ماجرای او به این تصاویر ختم نمی‌شود احساب ماهیانه او صد‌ها میلیارد گردش مالی دارد.

ثروت امیر شقاقی میلیون‌ها دلار تخمین زده می شود

سعدالله امیر شقاقی که در ترکیه او را دکتر صدا می‌کنند بـه عنوان یک تاجر در تعداد زیادی از کشور‌ها بـه ویژه در اروپا فعالیت میکند و  از او به عنوان سردسته و پدرخوانده مافیای سایت‌های شرط بندی ایرانی یاد می‌شود.

سعدالله امیرشقاقی همچنین مربی رقص اسـت و یک مدرسه رقص در استانبول، ترکیه افتتاح کرده اسـت و در حال حاضر در ترکیه اقامت دارد و یک فرزند به نام فرشید دارد که به او لقب مونتیگو داده‌اند.

امیرشقاقی همچنین یک آژانس مدلینگ دارد و در تعداد زیادی از کشورها، از کانادا گرفته تا سوئیس، مدل‌های حرفه‌ای آموزش می‌دهد.

میلاد حاتمی کیست؟

میلاد حاتمی (حاتم آبادی فراهانی) متولد ۲۳ مهر ۱۳۷۵ در تهران که جزو شاخ‌های مجازی محسوب میشد. او یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی به‌شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق پول‌های زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده است، وی از تمام روش‌های غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کرد، و در نهایت در اواخر سال ۹۹ بازداشت و به ایران برگردانده شد.
میلاد حاتمی (حاتم آبادی فراهانی) و همسرش با انتشار تصاویر زرد و مبتذل به جذب فالوور و سودجویی از آن مشغول بودند.

نظرات