ندا یاسی درگذشت؟ آیا فوت ندا یاسی صحت دارد؟ + ماجرای درگذشت

0

ندا یاسی درگذشت؟ آیا فوت ندا یاسی صحت دارد؟ + ماجرای درگذشت

ندا یاسی درگذشت؟ آیا فوت ندا یاسی صحت دارد؟ + ماجرای درگذشت ندا یاسی چهره اینستاگرامی و علت بستری شدن ندا یاسی در بیمارستان و ماجرای فوت ندا یاسی را در مجله حرف تازه بخوانید

ندا یاسی درگذشت؟ آیا فوت ندا یاسی صحت دارد؟ + ماجرای درگذشت

بعد از اینکه اینستاگرام صفحه ندایاسی یکی از چهره های اینستاگرامی را به حالت شخصی که فوت می کند درآورده گمانه زنی ها برای احتمال درگذشت و فوتش بالا رفته و بیشتر کابران پیام های تسلیت ارسال کردند، در حالیکه او زنده است و خبر فوت و درگذشتش صحت ندارد و کذب می باشد

ماجرای بستری شدن در بیمارستان

ادمین پیج اینستاگرام ندا یاسی گفته زنده است ولی حال او خوب نیست ….

در حالی که در این چند روز خبر درگذشت یک چهره اینستاگرامی دست به دست می شود اما او زنده است (اما حال او وخیم است) و خبر درگذشت ندا یاسی به دلیل تغییرات صفحه اینستاگرام به حالت یاد بود است.

اما ادمین پیج او در استوری اینستاگرامش نوشت هرچند ندا یاسی در بیمارستان ترکیه بستری است اما پیام های فیک کاربران باعث شده اینستاگرام درگذشت او را تائید کند.

او در ادامه خواست به این دختر رحم کنند و موجبات اذیت او را فراهم نکنند.

مختصری درباره ندایاسی

ندا یاسی متولد ۲۱ بهمن ۱۳۶۸ در جنوب ایران، چهره اینستاگرامی که در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند. صفحه اش در اینستاگرام ۲.۲ میلیون دنبال کننده دارد و لایو او با امیر تتلو رکورد بازدید جهانی را شکست. نام اصلی او ندا برغشی است و تا بحال اطلاعاتی از محل تولد خود یا سن واقعی اش ارائه نکرده و خود را ۱۸ ساله همیشگی می خواند. با این حال با استناد به اطلاعاتی که خود او به صورت جسته و گریخته منتشر کرده با یک حساب سرانگشتی میتوان نتیجه گرفت که متولد سال ۱۹۸۶ میلادی است و ۳۴ سال سن دارد و با در نظر داشتن نام خانوادگی و گویش او میتوان حدس زد که اهل شیراز است.

 

نظرات