آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد در سریال گاندو کیست

1

آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد در سریال گاندو کیست

آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد با بازی وحید رهبانی در سریال گاندو کیست و کاراکتر واقعی چه کسی است؟ آیا نقش محمد در سریال گاندو ۱ و ۲ بر اساس زندگی نامه شهید عشوری ساخته شده است؟ شهید حسن عشوری کیست؟

آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد در سریال گاندو کیست

با پخش آخرین قسمت سریال گاندو ۲ و پایان یافتن این سریال اظهار نظر‌هایی درباره نقش محمدگاندو که وحید رهبانی بازی کرده در سریال گاندو در فضای مجازی منتشر شد و برخی رسانه ها اظهار داشتند که نقش محمدگاندو در سریال گاندو ۲ و ۱ بر اساس زندگینامه و نحوه شهادت شهید حسن عشوری ساخته شده است. اما مجبتی امینی درباره این موضوع توضیح داد

آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد در سریال گاندو کیست

پس از پخش قسمت آخر این سریال طبق برخی اظهار نظر‌ها گفته شد که نقش «محمد» در این سریال بر اساس زندگی نامه شهید عشوری ساخته شد.

حسن عشوری نخستین شهید وزارت اطلاعات در مقابله با گروه‌های تکفیری است، اما مجتبی امینی تهیه کننده سریال گاندو نشان می دهد که هیچ ارتباطی میان محمد و این شهید بزرگوار وجود ندارد.

شهید حسن عشوری کیست

شهید حسن عشوری کیست

مجتبی امینی تهیه کننده سریال گاندو، موضوع مشابه سازی کاراکتر وحید رهبانی با شخصیت شهید حسن عشوری را تکذیب کرد و گفت: نقش محمد سریال گاندو برگرفته از شخصیت واقعی یک مامور سازمان اطلاعات سپاه است که البته نمونه‌ آن هم زیاد است، اما روایت قصه براساس شخصیت و اتفاق‌ های واقعی صورت گرفته و این موضوع غیرقابل انکار است.

شهید محمد حسن عشوری متولد ۲۳ مرداد ۱۳۶۸ در رودسر یکی از شهدای امنیت کشور است که خرداد ۹۶ در درگیری با گروه های تکفیری در چابهار به شهادت رسید.

یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏آقا محمد سریال گاندو فقط یه بازیگر بود. بیاید از حسن آقا عشوری براتون بگم که خواهرش میگه تا روز شهادتش ما نمیدونستیم کجا کار میکنه، وقتی فهمیدیم که خبر شهادتش اومد.

شهید عشوری سرباز گمنام امام زمان عج بود…!

شهید حسن عشوری از شهدای امنیت کشور است که با جان‌نثاری و مبارزه خود در برابر تکفیری‌هایی که چنگ به قلب اسلام ناب محمدی (ع) زده بودند، بار دیگر ارزش‌های والای انسانی را به تصویر کشید.۲۴ خرداد سال ۱۳۹۶ برای مردم گیلان یادآور روزی است که این شهید والامقام با زبان روزه به دست شقی‌ترین مخالفان اسلام به آرزوی همیشگی خود رسید. پدر شهید عشوری از جانبازان و رزمندگان جنگ تحمیلی است.

 

1 دیدگاه در “آیا شهید حسن عشوری محمد گاندو است؟ شخصیت واقعی محمد در سریال گاندو کیست

  1. محمدرضا گفت:

    شهید عشوری شهید وزارت اطلاعات هست
    ولی گاندو به اطلاعات سگاه مربوط میشه

نظرات