بیوگرافی همسر مبینا سوری نوعروس لرستانی، ماجرای دوست پسر مبینا سوری

1

بیوگرافی همسر مبینا سوری نوعروس لرستانی با عکس و اعتراف به قتل مبینا سوری و همسر مبینا سوری کیست و ماجرای دوست پسر مبینا و قتل ناموسی و عکس و اسم پسر عمه مبینا سوری دختر ۱۶ ساله رومشکانی و جزئیات جدید از خواستگاری تا عقد و قتل او را در این بخش میخوانید

بیوگرافی همسر مبینا سوری نوعروس لرستانی، ماجرای دوست پسر مبینا سوری

بیوگرافی همسر مبینا سوری کیست عکس

همسر مبینا سوری یکی از روحانیون بخش سوری لرستان است که پسر عم مبینا بوده و در ۱۳ سالگی به عقد او درمیآید.

بعد از اینکه مبینا ازدواج کرد برای زندگی به تهران رفت. شوهرش کار می‌کرد و درس می‌خواند. یک بار مادر مبینا برای دیدن دخترش به تهران سفر کرد و چند هفته‌ای در کنار آن‌ها بود. مدتی بعد از اینکه مادر مبینا به شهرستان محل زندگی خودشان یعنی بخش سوری لرستان بازگشت، مبینا هم از تهران برگشت و قرار شد در سوری به زندگی شان ادامه دهند. برای همین ساکن طبقه بالای خانه پدرشوهرش شد.

مبینا سوری نوعروس ۱۴ ساله‌ای است که با انگیزه ناموسی در لرستان به قتل رسید. در حالی که عده‌ای از بستگان نزدیک مبینا سوری به اتهام قتل او بازداشت شده بودند نهایتا همسر مبینا سوری به قتل او اعتراف کرد.

جزئیات پشت پرده قتل مبینا سوری توسط همسر روحانی اش

حدود ۲ سال قبل بود و آن زمان مبینا تنها ۱۲ سال داشت که پسری از اهالی روستا به خواستگاری او آمد، اما چون این پسر بیکار بود، خانواده مبینا با ازدواج آن‌ها مخالفت کردند. با این وجود خواستگار مبینا اصرار زیادی برای ازدواج کرد و می‌گفت خاطرخواه مبینا شده است. ظاهرا مبینا هم به او علاقه پیدا کرده بود، اما خانواده اش در نهایت راضی نشدند.

در همان حال، پسرعمه مبینا به خواستگاری او آمد. خانواده عمه مبینا با ازدواج آن‌ها موافق نبودند، اما مادر مبینا به دلیل اینکه پسرعمه مبینا روحانی بود، تمایل زیادی داشت که مبینا با او ازدواج کند. به همین خاطر بالاخره مبینا با پسرعمه خود ازدواج کرد.

دوست پسر مبینا سوری کیست و کجاست

خواستگار قبلی و دوست پسر مبینا

بعد از ازدواج آن‌ها خواستگار قبلی به شوهر مبینا گفته بود که به مبینا علاقه دارد و می‌داند که دل مبینا هم پیش اوست. بعد گفته بود زندگی تان زندگی نمی‌شود.

مدتی بود که در روستا زمزمه‌هایی از رابطه مبینا با خواستگار قبلی اش شنیده می‌شد. حتی عده‌ای می‌گفتند که مادر مبینا وقتی در سفر به تهران متوجه ارتباط رابطه دخترش با خواستگار قبلی شده او را به روستا آورده تا در خانه پدرشوهرش زندگی کند.

حدود یک هفته قبل از حادثه یک شب چند جوان روستا که پسرعمو‌های شوهر مبینا بودند، به پدرشوهر او گفته بودند که جوانی را در حال ورود به خانه مبینا دیده اند. در روستا اغلب جوان‌ها بیکارند و برای همین تا نیمه شب، بیرون از خانه با هم حرف می‌زنند.

بعد پدرشوهر مبینا در خانه پسرش مرد غریبه برهنه‌ای را دیده بود و او را با کتک از خانه بیرون کرده بود. وقتی از خانه بیرون شده بود باز از جوان‌های محل هم کتک خورده بود. همان جا گفته بود برای ارتباط با مبینا وارد خانه شده بود.

خانواده شوهر مبینا می‌گفتند آن شب شوهر مبینا حالت گیجی داشت و انگار به او قرص خواب خورانده بودند. اما فردای آن روز متوجه شده بود که گوشی آن جوان که خواستگار مبینا بود در خانه اش جا مانده و در گوشی عکس و فیلم‌های سیاه از زن خود دیده بود.

خانواده شوهر مبینا، او را به خانه پدری اش بردند. من شنیدم که مبینا تنها یک جمله گفته بود و آن هم این بود که گفت دیگر چیزی برایم مهم نیست و هر تصمیمی دوست دارید در مورد من بگیرید.»

قتل مبینا با روسری و خفه کردن

چند روز بعد، یک روز صبح زود تعدادی از اقوام مبینا به همراه شوهرش او را به کوه‌های اطراف روستا بردند و با روسری او را خفه کرده بودند. شنیدیم که مبینا موقع قتل به حدی پایش را زمین کشیده بود که پاشنه پایش زخم شده بود. بعد جسد را به باغ مادربزرگ مبینا آورده بودند و او را به درخت آویزان کرده بودند تا وانمود کنند مبینا به قتل رسیده است.

اما وقتی پلیس بالای سر جسد مبینا آمده بود تشخیص داده بود که او به قتل رسیده است. همان موقع یکی از بستگان مبینا گفته بود مبینا را کشتیم. برای همین همه آن‌ها را دستگیر کردند

اعتراف همسر مبینا سوری به قتل

چند روز بعد شوهر مبینا به قتل او اعتراف کرده بود. صحنه‌هایی که شوهر مبینا در گوشی خواستگار قبلی مبینا دید خیلی فجیع بود و لابد باعث شد فشار روانی زیادی به شوهر مبینا وارد شود. بعد از آن خواستگار قبلی مبینا بازداشت شد.

خواستگار قبلی مبینا کجاست

مردم روستا از این حادثه خیلی ناراحت هستند و دلشان می‌خواهد خواستگار قبلی مبینا که عامل اصلی بروز این جنایت بود به سزای عمل خود برسد.»

منبع : رکنا

1 دیدگاه در “بیوگرافی همسر مبینا سوری نوعروس لرستانی، ماجرای دوست پسر مبینا سوری

  1. Mohammad گفت:

    به نظرم بستگان شوهر مبینا اون پسر رو باید به جای مبینا به سزای عملش می رسوندند، آخه که هرچی آتیشه از گور اون بی… بلند میشده،دختره که سنی نداشته،،،، 😡 🤛

نظرات