زمان و تاریخ پخش فصل سوم گاندو‌ (گاندو ۳) مشخص شد! + جزئیات پخش سریال گاندو ۳ و ۴

0

زمان پخش فصل سوم گاندو‌ مشخص شد + جزئیات و زمان پخش سریال گاندو ۳ ، آیا ادامه سریال گاندو ساخته می شود؟ ،گاندو ۳ کی پخش می‌شود؟ زمان پخش فصل سه گاندو و خلاصه داستان و بازیگران گاندو ۳ بسیاری برایشان این سوال مطرح شده که آیا «گاندو ۲» همین جا به پایان رسید یا ادامه آن را که برگرفته از پرونده های واقعی است، خواهیم دید؟ در این رابطه «خسرو شهراز» از بازیگران این سریال عنوان داشت: هنوز فیلمنامه ای نوشته نشده و اگر فیلمنامه جدیدی نوشته شود و تایید شود، فصل سوم هم ساخته خواهد شد.

زمان و تاریخ پخش فصل سوم گاندو‌ (گاندو 3) مشخص شد! + جزئیات پخش سریال گاندو 3 و 4

زمان پخش فصل سه گاندو و خلاصه داستان و بازیگران گاندو ۳

 

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ قسمت آخر مجموعه پرمخاطب «گاندو۲» روی آنتن شبکه سه سیما رفت و جواد افشار در بزنگاهی داستان را به پایان برد که بسیاری از بینندگان شوکه شدند و نمی دانند که چه اتفاقی برای «محمد» شخصیت اصلی داستان افتاد و بی صبرانه منتظر ساخت و پخش ادامه سریال هستند.

گاندو ۳ کی پخش می‌شود؟ زمان پخش فصل سه گاندو و خلاصه داستان و بازیگران گاندو ۳ پندار اکبری بازیگر دو فصل گذشته سریال گاندو در جدیدترین مصاحبه خود گفته: گاندو ۳ ساخته می‌شود و من هم در آن بازی می‌کنم آیا سریال گاندو ۳ و ۴ ساخته می شود؟ فصل سوم سریال گاندو‌ ۳ و ۴ ساخته میشود در ادامه جزئیات و زمان پخش سریال گاندو ۳ و ۴ را در این بخش میخوانید

گاندو ۳ کی پخش می‌شود؟ زمان و تاریخ دقیق پخش فصل سه گاندو

زمان پخش فصل سوم گاندو‌ مشخص شد + جزئیات و زمان پخش سریال گاندو 3

حسن میرباقری بازیگر نقش رحمانی در این سریال هم عنوان کرد: سریال «گاندو۲» تجربه درخشانی برای من بود. فرصت همسفر شدن با عوامل گاندو و گروه دوست داشتنی برایم دلچسب بود. دغدغه من نوشتن و ساختن فیلم است. همیشه نقش مثبت بازی کرده ام اما این بار در نقش منفی ظاهر شدم.

پندار اکبری بازیگر دو فصل گذشته سریال گاندو در جدیدترین مصاحبه خود گفته: گاندو ۳ ساخته می‌شود و من هم در آن بازی می‌کنم

صبا نوشت: پندار اکبری بازیگر سینما و تلویزیون اظهار کرد: هم اکنون مشغول بازی در ادامه سریال «گاندو ۲» هستم. این کار ادامه قسمت‌هایی خواهد بود که ایام نوروز از سیما پخش شد. لازم به ذکر است جدا از این کار در هیچ اثر دیگری بازی ندارم.

این بازیگر درباره رضایت مردم از سریال «گاندو» گفت: من هرآنچه از مردم دریافت کردم مثبت بوده است. این نکته را در ابراز عقیده‌های حضوری آنها دریافتم.

اکبری در پاسخ به این که آیا اظهارنظری پیرامون حواشی پیش آمده که به ویژه از سوی دولتی ها بود دارد، عنوان کرد: من نباید در این مورد اظهارنظر کنم بلکه وظیفه کارگردان و تهیه‌کننده است که در این زمینه حرف بزنند که پاسخ هم داده اند.

فصل سوم سریال گاندو ساخته میشود

وی  با بیان اینکه فصل سوم سریال گاندو‌ نیز خواهد داشت، تاکید کرد: طبق صحبت‌هایی که شده این مجموعه پرمخاطب، فصل ۳ نیز خواهد داشت و به احتمال زیاد من نیز با افتخار در آن بازی خواهم کرد.

سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار و به تهیه کنندگی مجتبی امینی است که تا کنون دو فصل از شبکه سه تلویزیون پخش شده و قسمت آخر سریال گاندو ۲ شهریور ۱۴۰۰ از شبکه ۳ پخش شد

گاندو ۲ نام سری فصل دوم گاندو محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه جمهوری اسلامی ایران (محصول موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی) در قالب اجتماعی امنیتی است که درباره ی اشخاص دو تابعیتی و جاسوس در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و گروه مذاکره کننده هسته ای است. همچنین در این فیلم از حوادث رخ داده در انتقال یکی از وزرای کشور خارجی پرده برداری شد!

فصل سوم سریال گاندو‌  ساخته میشود

نظرات