اکسکینو
mrchoobi

بیوگرافی ابوالفضل جلالی فوتبالیست و همسرش + عکس ها و خانواده و سوابق

0

با بیوگرافی ابوالفضل جلالی (abolfazl jalali) متولد ۱۳۷۷ اهل آمل فوتبالیست و همسرش ، عکس ها و تصاویر شخصی و ورزشی و اینستاگرامی جدید ابوالفضل جلالی بازیکن استقلال و همسرش ، زندگینامه ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال و همسرش به همراه زندگی شخصی و خانواده و پیج اینستاگرام و سوابق و عکس ها و اینستاگرامش در مجله حرف تازه آشنا شوید

بیوگرافی ابوالفضل جلالی فوتبالیست و همسرش + عکس ها و خانواده و سوابق

بیوگرافی ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال

ابوالفضل جلالی در ۵ تیر سال ۱۳۷۷ در شهر آمل متولد شده و دانشجوی رشته تربیت‌بدنی دانشکده سمای آیت‌الله آملی و بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع چپ با قد ۱٫۷۸ در حال حاضر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران بازی می‌کند.

سوابق و آمار باشگاهی

جلالی از آغاز حرفه ای فوتبال تا کنون برای باشگاه سایپا و تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران تیم ملی فوتبال ایران و استقلال بازی کرده است.

بیوگرافی ابوالفضل جلالی بازیکن استقلال

دوران بازی در تیم سایپا

این بازیکن با شماره ۲۵ برای تیم فوتبال سایپا و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی ایران (زیر ۲۳) بازی کرده و آخرین بازی او برای تیم فوتبال سایپا مقابل تیم استقلال خوزستان می‌باشد. این بازی با نتیجه استقلال خوزستان (۱ – ۲) سایپا به پایان رسید.

ازدواج و همسر ابوالفضل جلالی

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده

ابوالفضل جلالی بازیکن استقلال

جلالی مدافع و هافبک چپ فصل گذشته تیم سایپا در نقل و انتقالات فصل ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ بعد از هماهنگی میان مدیران دو باشگاه استقلال و سایپا و پشت سر گذاشته شدن امور اداری به صورت رسمی به مدت دو سال به استقلال پیوست.
جلالی بعد از قطعی شدن حضورش در استقلال، در تمرین این تیم حاضر شد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ابوالفضل جلالی

تیم ملی امید

ابوالفضل جلالی دانشجوی رشته تربیت‌بدنی دانشکده سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی سابقه بازی در تیم ملی فوتبال امید به سرمربیگری فرهاد مجیدی را در کارنامه ورزشی خود دارد و برای انجام دو بازی تدارکاتی برابر ازبکستان در اردوی تیم امید حاضر شد

پیج اینستاگرام اصلی ابوالفضل جلالی

صفحه رسمی این فوتبالیست با نشانی abolfazl_jalali33 در دسترس عموم قرار دارد که می توانید عکس ها و تصاویر جدید ورزشی و شخصی او را در پیج اینستاگرامش در لینک درج شده مشاهده کنید

جلالی بعد از پیوستن به استقلال با متنی خطاب به طرفداران استقلال در صفحه اینستاگرامش نوشت:

سلام به همه آبی دلان

‎سلام به هواداران تیم پرافتخار استقلال

‎خیلی خوشحالم از امروز عضوی از خانواده بزرگ استقلال هستم. آنقدر خوشحال که در پوست خود نمی گنجم. نمی دانم با چه زبانی پاسخ لطف و محبتتان را بدهم. فقط از خدا می خواهم نیرویی به من بدهد تا جواب مهربانیتان را در مستطیل سبز بدهم. همه با هم و در کنار هم برای سربلندی استقلال بزرگ می جنگیم و مطمئنم بهترین ها در انتظار تیم محبوبمان خواهد بود.
💙⭐️⭐️💙
خداياشكرت

عکس های ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال

تیم جدید ابوالفضل جلالی فوتبالیست

گل های ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال

ابوالفضل جلالی

زندگینامه ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال

نظرات