علت عمل جراحی ناگهانی رابعه اسکویی چه بود؟ آخرین وضعیت سلامتی

0

علت عمل جراحی ناگهانی رابعه اسکویی چه بود؟ آخرین وضعیت سلامتی و جنجالها

علت عمل جراحی ناگهانی رابعه اسکویی چه بود؟ بیماری رابعه اسکویی و آخرین وضعیت سلامتی و عمل جراحی رابعه اسکویی جزئیات عمل جراحی رابعه اسکویی با انتشار ویدئویی از اتاق عمل و درخواست از مرد برای دعا رابعه راهی اتاق عمل می شود بیماری رابعه اسکویی چیست ؟ رابعه اسکویی بازیگر پیشکسوت در اینستاگرامش ویدئویی منتشر کرد و از مردم خواست برایش دعا کنند. او از انجام یک عمل جراحی ناگهانی خبر داد که در ادامه می خوانید.

علت عمل جراحی ناگهانی رابعه اسکویی چه بود؟ آخرین وضعیت سلامتی و جنجالها

 

آخرین وضعیت رابعه اسکویی بعد از عمل جراجی

رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون برای انجام عمل جراحی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. شهره لرستانی دوست قدیمی این بازیگر، با انتشار پست اینستاگرامی، ضمن آرزوی سلامتی برای این بازیگر، به نقل از یک خاطره جالب از وی پرداخت.

شهره لرستانی نوشت:

عمل جراحی سخت و ناگهانی ،با کمبود خون و ..خدا می داند که رفیقمان چه دردی می کشد
…برایش از اعماق جان دعای شفا می کنم

و برای شاد شدنش خاطره ای می نویسم

سالها پیش بود حدود بیست سال قبل که ما در خانه پیشکسوتان هنر به اتفاق برای هنرمندان کهنسال ، کار می کردیم ..آن روزها من یک ماشین
رنوی دو در زرد رنگ داشتم
و شبها پس از اتمام کار من و رابعه ناچار بودیم مقادیری توی کوچه ماشین را هل بدهیم تا روشن شود و بعد هردو خنده کنان بپریم توش و راه بیفتیم .. رنوی دودر من ترمز دستی و برف پاک کن هم نداشت !
و هرشب که با هول روشن می شد ، رابی میگفت : تو اون روح ات با ماشینت…

و انقدر پاپی شد که من بالاخره یک پراید قسطی نو خریدم ..

علت بیماری و عمل جراحی ناگهانی رابعه اسکویی

عروسک را ( اسمی که تحویلگر نمایندگی پراید ماشین را با آن خطاب کرد ) جلوی خانه پیشکسوتان تحویلمان دادند و ما ذوق زنان کار را زودتر تعطیل کردیم و سوار پراید زدیم به خیابان ها …و از شیکی ماشین مشکی رنگ و نو ، و صدای ضبط فابریکش حال میکردیم و ….گپ می زدیم و گل می گفتیم و گل می شنفتیم ..

تا اینکه ناگهان ماشین وسط خیابان ولی عصر خاموش شد و روشن نشد و راه بندان عجیبی درست کردیم

..خیلی زود متوجه شدیم بنزین موجود در ماشین فقط به اندازه رسیدن به پمپ بنزین بوده و ما به تنها چیزی که فکر نمی کردیم ،هول دادن پراید نو به سمت کناری خیابان برای باز کردن راه عبور دیگران بود.
هنوز صدای عصبانی رابعه توی گوشمه در حالیکه هردو پیاده از لای درب ها ماشین را به کناری هل میدادیم ؛ رابعه گفت ؛ تو اون روح ات.. ماشین نو و کهنه نداره ، ما همیشه باید تو رو هل بدیم!

 

نظرات