مدل پالتو چهارخونه جدید ۲۰۲۲ همراه با سارافون چهارخونه فری ساز (ترند)

0

“ مدل پالتو چهارخونه جدید “، یکی از پرطرفدارترین ترندهای پاییز امسال، که در حقیقت بازمانده ترندهای سال پیشه، پارچه چهارخونه است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل پالتو چهارخونه جدید در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید. لباس های شطرنجی یا چهارخانه معمولا غیر رسمی در نظر گرفته می شوند. چه آن ها را با جین های غیر رسمی بپوشید و چه با لباس های کلاسیک مانند چکمه های جیر یا چیز های دیگر بپوشید.

مدل پالتو چهارخونه جدید ۲۰۲۲ جدید

مدل پالتو چهارخونه از انواع طرح هایی است که هیچوفت از مد نمی افتد و شما می توانید از این طرح پالتو برای حضور در مکان های مختلف استفاده نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. پالتوهای چهارخانه در انواع طرح های مختلف پالتو کوتاه و پالتو بلند دوخته می شوند و بهتر است شما قد پالتو را با توجه به اندازه قد خود انتخاب نمایید. پالتوهای چهارخانه در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند همچنین برای دوخت این پالتوها از ترکیب چند رنگ مختلف استفاده می شود. برای دوخت پالتوی چهارخانه از پارچه ضخیم استفاده می شود و شما می توانید از این طرح پالتو در روزهای سرد زمستان و پاییز استفاده نمایید.

مدل سارافون چهارخونه پاییزی

پالتوهای چهارخونه به صورت دکمه دار و جلوباز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری امروزی داشته باشید بهتر است طرح پالتوی خود را جلوباز انتخاب کنید. ست کردن پالتوی چهارخانه با لباس ها و سایر اکسسوری ها کار نسبتا دشواری است و بهتر است شما این طرح پالتو را با لباس ها و اکسسوری هایی ساده ست نمایید تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر رسید. توجه داشته باشید که انتخاب شلواری مناسب برای پوشیدن با پالتو چهارخانه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید این طرح پالتو را با شلوار مشکی ساده و شلوار جین یا شلوار چهارخانه ست نمایید و ظاهری و استایلی متفاوت تر داشته باشید. مانتوی چهارخونه در رنگ های زیادی وقتی با شلوار جین سفید پوشیده می شوند بسیار شیک به نظر می رسند.

 

 

 

نظرات