عکس / ماجرای استوری جنجالی ساسی مانکن درباره استقلال

0

عکس / ماجرای استوری جنجالی ساسی مانکن درباره استقلال و خرید اشکان دژاگه

ساسی مانکن خواننده جنجالی طرفدار دو آتیشه استقلال با انتشار یک استوری در اینستاگرامش پیشنهاد خرید اشکان دژاگه را به تیم استقلال داده و نوشته که حاضر است هزینه انتقال اشکان دژاگه به استقلال را پرداخت کند و این کادوی من به استقلال. جزئیات خبر را بخوانید:

عکس / ماجرای استوری جنجالی ساسی مانکن درباره استقلال و خرید اشکان دژاگه

ساسی مانکن که به تازگی حاشیه جنجالی زیادی داشته، حالا با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت که حاضر است هزینه انتقال اشکان دژاگه بازیکن فصل قبل تراکتور به استقلال را پرداخت کند.

گفتنی است بعد از نهایی شدن فروش مهدی قایدی تماشاگران تیم استقلال به سیاست های باشگاه اعتراض کردند و خواستار این شدند دست کم باشگاه ستاره ای در حد مهدی قائدی به خدمت بگیرد و در این بین نام اشکان دژاگه مطرح شده است. بازیکنی که فصل گذشته در میانه های راه به دلیل اختلاف نظر با رسول خطیبی اردوی تیم تراکتور را رها کرد و با وجود تغییر رسول خطیبی حاضر نشد به اردوی تیم برگردد.

اسم اشکان دژاگه، در لیست فرهاد مجیدی

اما گفته میشود که اسم اشکان دژاگه، میان بازیکنانی که فرهاد مجیدی لیست کرده، دیده نمی شود و نکته مهم دیگر اینکه اشکان برای بازی در استقلال به صورت دلاری دستمزد دریافت خواهد کرد که بعید است باشگاه بتواند خواسته های مالی این بازیکن را برآورده کند.

اشکان دژاگه هافبک هجومی و کاپیتان سابق تیم ملی ایران بعد از فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور هنوز تیم جدیدی ندارد. چندی پیش شایعه شد که او در فهرست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال جا گرفته، ولی درخواست دلاری اش مانع از انجام این انتقال می‌شود.

عنوان شد که دژاگه برای حضور در استقلال مشکلی ندارد، ولی می‌خواهد قراردادش به دلار باشد نه ریال؛ موضوعی که با مخالفت باشگاه استقلال روبرو شد. حالا بعد از انتشار آن اخبار، ساسی مانکن، یکی از خواننده‌های ایرانی آن طرف آب، با انتشار استوری‌ای خبر داده که حاضر است هزینه‌های انتقال اشکان دژاگه به استقلال را بپردازد و تمام قرارداد این بازیکن را به عنوان هدیه به استقلالی‌ها می‌پردازد.

منابع: دیده بان و فرارو

نظرات