بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست؟ + بیوگرافی و سوابق هنری و اینستاگرام

0

بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست؟ + بیوگرافی و سوابق هنری و اینستاگرام

آشنایی با بازیگر نقش مائده در سریال افرا | سارا باقری +عکس جنجالی ، سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست؟ + بیوگرافی و سوابق هنری سارا باقری بازیگر نقش مایده در سریال افرا +تصاویر ، بیوگرافی سارا باقری در نقش مائده در سریال افرا | تصاویر جدید سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا همراه تصاویر سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید:

بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست؟ + بیوگرافی و سوابق هنری و اینستاگرام

سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست

سارا باقری متولد سال ۱۳۷۴ در گیلان بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است که تاکنون در چند فیلم و سریال حضور داشته و جایزه جشنواره تئاتر را از آن خود کرده است او با بازی سریال های کوبار و ملکاوان و هیولا و … به شهرت رسید و هم اکنون نیز در سریال افرا در نقش مائده به مخاطبان معرفی شده است

یادداشت اینستاگرامی سارا باقری

یادداشت سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا یکی از هنرمندان جوانی است که تجربه بازی در سریال های استانی در گیلان، مجموعه ملکاوان و هیولا را در کارنامه هنری خود دارد. این بازیگر جوان با انتشار عکسی در کنار محمد صادقی از هنرمندان و عوامل سازنده این سریال تشکر کرد و  عکس زیر را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و عنوان کرد: مائده و پیمان. سرزمینِ مادری من اینجاست ، دور نبود این فضا برام هرگز ..

نیاز نبود خو بگیرم با یه جای ناآشنا .. پارسال همین روزا بود که فیلمنامه رو میخوندم ، قصه تصویر داشت برام ، میدیدمت مائده ..

دختری از تبارِ گیلان که اگرچه پدرش گیلانی نیست اما ، فرهنگِ اصیلِ گیلان و گیلانی ، تو جای جایِ این قصه ، محوریت بود.میبالم به خودم که تورو زندگی کردم.

میبالم به خودم که تو لوکیشن هایی تورو زندگی کردم ، که هویتِ همیشگیِ منه.خسته نباشید میگم به همه ی بزرگانِ بازیگری ، که برای در آوردنِ لهجه شمالی، زحمت کشیدن ، تو قهوه خونه ها ، بازارها ، و اطرافِ لاهیجان دنبالِ لهجه ی درست گشتن و تک تکشون برای به تصویر کشیدنِ درستِ این اقلیم، تحقیق کردن.

خوشحالم که عضوی از کاری ام که هویتِ مادریمون رو ، شریف به ایران معرفی کرده ..

با افتخار کارگردانمون ریشه ی شمالی دارن، مدیرِ فیلمبرداریمون ریشه ی شمالی دارن و با تعصب، قصه رو به تصویر کشیدن

بیوگرافی بازیگر نقش مائده در سریال افرا

سوابق هنری

باقری بازیگری را از تئاتر در کودکی آغاز کرده و در شبکه استانی باران مرکز رشت کارهای هنری زیادی انجام داده و علاوه بر بازیگری در زمینه اجرا نیز فعالیت دارد.

از جمله آثار هنری و فیلم ها و سریال های سارا باقری می توان به تله فیلم خون بها، سینمایی روحن، مارال، سینمایی سوگند، سریال کوبار، سریال ملکاوان، مسیرِ مهر، سریال هیولا، سریال افرا و … می توان اشاره کرد.

سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست

او جایزه بازیگری اول زن جشنوره فجر در سال ۱۳۸۲ برای رادیو تئاتر ، و در سال ٨۶ جایزه بهترین بازیگر جشنواره تولیدات مراکز استان ها ، و همچنین گوینده برتر استان ها را دریافت کرده است

عکس های سارا باقری در سریال افرا

بیوگرافی بازیگر نقش مائده در سریال افرا

جدیدترین آثار هنری سارا باقری در سریال افرا در نقش دختر دانشجو به نام مائده است که عاشق پسری به نام پیمان (محمد صادقی) است که قصد دارند با هم ازدواج کنند و پدر و برادرش معتوجه میشوند و پیمان را کتک میزنند و در این مسیر به وقایع و اتفاقات تلخی برخورد میکنند و مسیر زندگی هر دو تغییر میکند که در ادامه سریال حتما خواهید دید.

مائده در سریال افرا

لازم به ذکر است که سریال «افرا» از ۵ شهریور ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه یک رفت، فیلم افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجیدمولایی و محمدکامبیزدارابی از جمعه ۵ شهریور ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می رود.

🔹سریال «افرا» هفته ای ۶ شب ساعت ۲۲:۱۵ و پنجشنبه شبها نیز خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد. به این ترتیب این سریال ۴۰ قسمتی از نیمه دوم ماه محرم تا پایان ماه صفر روی آنتن خواهد بود.

بیوگرافی سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا

🔹مهدی سلطانی، پژمان بازغی، روزبه حصاری، مینا وحید، فریبا متخصص، اسماعیل محرابی، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، داریوش سلیمی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمنی، بهمن صادق حسنی و … گروه بازیگران سریال «افرا» را تشکیل می دهند.

نظرات