arongroups

بیوگرافی ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال و همسرش + زندگی شخصی

0

بیوگرافی و عکس های ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس و همسرش

با بیوگرافی ابراهیم شکوری (Ebrahim Shakouri) متولد ۱۳۶۷ اهل سراب بازیکن فوتبال و معاون اجرایی و سخنگوی تیم پرسپولیس ، عکس ها و تصاویر شخصی جدید و خانوادگی ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس و همسر و پسرش ، زندگینامه ابراهیم شکوری فوتبالیست و خبرنگار و همسرش ، زندگی شخصی و ورزشی و خانواده و نسبت فامیلی و اصالت و نحوه ورود به فدراسیون فوتبال و حواشی و جنجال ها و حواشی و ماجرای سربازی و سوابق شغلی و ورزشی و پیج اینستاگرامش در این بخش از مجله حرف تازه آشنا شوید:

بیوگرافی ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال و همسرش + زندگی شخصی و فوتبالی و اینستاگرام

بیوگرافی ابراهیم شکوری

ابراهیم شکوری فوتبالیست و بازیکن سابق پرسپولیس در ۲۷ بهمن ۱۳۶۷ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل لیسانس حسابداری، فوق لیسانس مدیریت ورزشی و دانشجوی دکتری مدریت ورزشی که در پست دفاع چپ با قد ۱٫۸۴ متر برای تیم پرسپولیس بازی میکرد و بعد از کناره گیری از فوتبال هم اکنون در فدراسیون فوتبال سمت دارد و معاون اجرایی تیم پرسپولیس بود که به دلیل خدمت سربازی کناره گیری کرد .

عکس خانواده و پدر و برادر ابراهیم شکوری

خانواده و زندگی شخصی ابراهیم شکوری

شکوری اصالتا ترک زبان و متولد شهر سراب در استان آذربایجان شرقی می باشد، او دارای ۲ خواهر و یک برادر است و هم اکنون ساکن تهران است

سکوری درباره خانواده و پدرش و آقا زاده بودن نوشته: آقازاده( به معنای عام) نیستم ولی افتخار میکنم که فرزند یک کارمند با شرافت و زحمتکش هستم ( آقا زاده واقعی) روز پدر را به همه پدران با شرافت و زحمتکش تبریک می گویم

بیوگرافی ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال و همسرش + زندگی شخصی و فوتبالی و اینستاگرام

ازدواج و همسر ابراهیم شکوری

ابراهیم شکوری متاهل است و دارای همسر و فرزد می باشد. او در سال ۱۳۹۴ وقتی ۳۲ وارد زندگی مشترک شده و ازدواج کرد. حالا یک پسر کوچک دارد و پدر شده است

ابراهیم شکوری و همسرش

سوابق ورزشی از فوتبال تا مدیریت

وی فوتبال را دوران مدرسه و بطور حرفه ای از نوجوانی آغاز کرد و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران، باشگاه فوتبال پرسپولیس، باشگاه فوتبال سایپا و باشگاه فوتبال پیام مشهد بوده است

قائم مقام ,سخنگو و معاونت اجرایی سابق باشگاه فوتبال پرسپولیس بود.  وی سرپرست پیشین و جوانترین دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران است که در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۹ مهدی محمدنبی جایگزین وی شد.

زندگینامه ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی پرسپولیس

وی طی حکم مهدی تاج در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ به عنوان سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال جایگزین محمدرضا ساکت شد. او قبل از استعفای ساکت، به عنوان معاون در کنار او فعالیت می‌کرد که با استعفای ساکت، جایگزین او شد و از سال ۹۶ ، مدیر مجموعه ورزشی شهدای چیتگر میباشد. در حال حاضر عضو کمیته فدراسیونهای AFC میباشد.

دوران بازی از پرسپولیس تا سایپا

سکوری به همراه سایپا در لیگ ۸۵-۸۶ قهرمان لیگ برتر و به همراه پرسپولیس دو دوره پیاپی قهرمان جام حذفی ایران شد و پس از سه سال حضور در باشگاه پرسپولیس و انجام ۶۴ بازی در سال ۱۳۹۱ به باشگاه فوتبال سایپا پیوست. و پس از پنج سال بازی در این تیم از فوتبال خداحافظی کرد.

سمت و شغل ابراهیم شکوری در پرسپولیس

معاون اجرایی و سخنگوی تیم فوتبال پرسپولیس

ابراهیم شکوری معاون اجرایی و ورزشی این باشگاه که با حفظ سمت، وظیفه سخنگویی پرسپولیس را برعهده داشت، برای گذراندن دوران آموزشی خدمت مقدس سربازی، استعفای خود را به« جعفر سمیعی» مدیرعامل باشگاه ارائه کرد.

اینستاگرام ابراهیم شکوری

صفحه رسمی و اصلی اینستاگرام وی با نشانی
ebrahim_shakouri در دسترس عموم قرار دارد

عکس های جدید ابراهیم شکوری 1400

افتخارات

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۶–۱۳۸۵ ( به عنوان بازیکن )

قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۸۹–۱۳۸۸ ( به عنوان بازیکن )
قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۹۰–۱۳۸۹ ( به عنوان بازیکن )
قهرمان در لیگ برتر ایران ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ( به عنوان قائم مقام و معاونت اجرایی )
قهرمان سوپرجام ایران ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ( به عنوان قائم مقام و معاونت اجرایی )

واکسن زدن ابراهیم شکوری

بیوگرافی و عکس ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس

ابراهیم شکوری

پارتی ابراهیم شکوری, حواشی ابراهیم شکوری

سوابق ورزشی و فوتبالی ابراهیم شکوری

نظرات