ماجرای سلفی پسر ۱۵ ساله مشهدی با جنازه پدر و مادربزرگش بعد از جنایت + عکس

0

انتشار خبر سلفی پسر ۱۵ ساله بعد از جنایت قتل پدر و مادربزرگش در مشهد در شبکه های اجتماعی جنجالی شده سلفی ترسناک پسر ۲۵ ساله مشهدی با جناره پدر و مادربزرگش و فیلمبرداری بعد از جنایت و قتل آنها و آتش زدن خانه و ماجرای سلفی پسر ۱۵ ساله مشهدی با جناره پدر و مادربزرگش بعد از جنایت و قتل آنها و دستگیری او را را بخوانید

ماجرای سلفی پسر 15 ساله مشهدی با جناره پدر و مادربزرگش بعد از جنایت + عکس

ماجرای سلفی پسر ۱۵ ساله از جنایت قتل پدر و مادربزرگش

خراسان نوشت: بامداد پنج شنبه گذشته، امدادگران آتش نشانی مشهد برای خاموش کردن شعله هایی که از یک منزل مسکونی زبانه می کشید، عازم شهرک مهرگان شدند و در میان دودهای غلیظ، دو جسد نمایان شد که به طرز وحشتناکی در شعله های آتش سوخته بودند. اگرچه بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که حادثه آتش سوزی غیرعمدی است اما باز هم قاضی ویژه قتل عمد، برای انجام تحقیقات بیشتر عازم محل وقوع آتش سوزی در بولوار شهید کشمیری شد.

بررسی های اولیه در گوشی تلفن همراه وی نشان داد، او در حال خفه کردن پدرش، فیلم سلفی گرفته است و حتی در لحظه کشتن بی‌رحمانه پدر لبخند می زند!

نتیجه کارشناسی کالبدشکافی اجساد زن ۷۵ ساله و مرد ۴۵ ساله

قاضی دکتر حسن زرقانی که در همان بررسی های اولیه به چگونگی وقوع آتش سوزی مشکوک شده و معمای جنایی پرونده پررنگ تر می شد و نشن دهنده وقوع یک جنایت تکان دهنده خانوادگی بود، نتیجه کارشناسی کالبدشکافی اجساد زن ۷۵ ساله و مرد ۴۵ ساله که مادر و پسر بودند، حکایت تلخی را نمایان کرد و مشخص شد این مادر و پسر براساس معاینات پزشکی به قتل رسیده اند.

ماجرای قتل پدر و مادربزرگ توسط پسر 15 ساله مشهدی و سلفی گرفتن

دستگیری قاتل ۱۵ ساله مشهدی

پسر ۱۵ ساله (نوه زن سالخورده و پسر مرد ۴۵ ساله) به طور ناگهانی از هنگام وقوع آتش سوزی گم شده است. این ماجرا که به یک جنایت خانوادگی دامن می زد، موجب شد تا قاضی زرقانی دستور دستگیری وی را به همه مراکز انتظامی در سراسر کشور صادر کند.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه پسر ۱۵ ساله وارد مرحله جدیدی شده بود، سرنخ هایی از حضور «احسان-الف» در یکی از شهرهای شمالی کشور به دست آمد و بدین ترتیب با دستورات محرمانه مقام قضایی، این نوجوان در حالی به مشهد منتقل شد

اعتراف پسر به قتل پدر و مادربزرگ

بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر درباره ریشه این جنایت تکان دهنده و چگونگی وقوع این ماجرای وحشتناک توسط نوجوان ۱۵ ساله معتاد به شیشه در حالی با صدور دستورات ویژه قاضی دکتر حسن زرقانی ادامه دارد که مقام قضایی دستورات محرمانه ای را نیز برای واکاوی و کالبدشکافی این جنایت هولناک، توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی صادر کرده است.

این نوجوان که به شیشه‌ معتاد است، در همان بازجویی‌های اولیه به قتل پدر ۴۵ ساله و مادربزرگ ۷۵ ساله‌اش اعتراف کرد و مدعی شد پدرش را به خاطر آزار و اذیت‌هایی که می‌کرد با پیراهن خود مقتول خفه کرده و پس از کشتن مادربزرگش، خانه را به آتش کشیده است.

 

نظرات