ماجرای بازداشت فوتبالیست لیگ برتری در حال مستی هنگام رانندگی

0

ماجرای بازداشت فوتبالیست لیگ برتری در حال مستی هنگام رانندگی

دستگیری و بازداشت فوتبالیست لیگ برتری به جرم رانندگی در مستی و ماجرای بازداشت بازیکن سرشناس و ستاره لیگ برتری فوتبال ایران (س . و) یکی از تیم‌های محبوب شهرستانی که فصل پر ماجرایی را پشت سر گذاشته بود جزئیالت خبر را بخوانید

ماجرای بازداشت س . و فوتبالیست لیگ برتری در حال مستی هنگام رانندگی

طرفداری نوشت: برای یکی از ستاره های جنجالی لیگ برتر اتفاق ناخواسته ای رخ داده و او را در کانون حاشیه و خبرسازی قرار داده است.

س.و، بازیکنی که در آغاز لیگ بیستم، با انتقالی پر سر و صدا به یکی از تیم‌های محبوب شهرستانی پیوست، همزمان با تعطیلات روزهای اخیر به جرم رانندگی در حالت غیر عادی بازداشت شد.

گفته می‌شود این فوتبالیست در حالی که تعادل نداشته، پشت فرمان اتومبیل خود نشسته و ماموران ابتدا به خاطر رانندگی پرخطر به او ایست می دهند و متوجه می شوند این شخص نوشیدنی الکلی مصرف کرده و به همین دلیل اتومبیل را توقیف و خودش را بازداشت می‌کنند.

خبر بازداشت یک فوتبالیست بر اثر شرب خمر

ساعتی پیش کانال تلگرامی روزنامه ورزشی گل بدون آنکه اشاره‌ای به نام این بازیکن داشته باشد، خبر بازداشت یک فوتبالیست بر اثر شرب خمر و رانندگی در مستی را منتشر کرد. این منبع خبری مدعی شد بازیکن مورد نظر همراه دوست دختر خود در اتومبیل نشسته بود که ماموران ایست بازرسی به آنها مشکوک می‌شوند و بعد از نگه داشتن ماشین، شرب خمر بازیکن لیگ برتری نیز لو می رود.

برابر با شنیده های ما این بازیکن لیگ برتری در حال حاضر در بازداشت است و صبح امروز برای رسیدگی به پرونده در دادگاه حاضر خواهد شد.

طبق قانون فعلاً از نوشتن نام بازیکن مورد نظر معذوریم.

به احتمال زیاد پرونده این بازیکن بعد از تعیین مجازات متناسب با تخلفی که مرتکب شده، از دادسرا به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خواهد رفت. این احتمال که برای او علاوه بر محکومیت قضایی یک محرومیت ورزشی هم در نظر گرفته شود کم نیست.

منبع: طرفداری

نظرات