بیوگرافی زهره قاسمی بازیگر و همسرش امیرحسین عنایتی + زندگی شخصی و فیلم شناسی

0

با بیوگرافی زهره قاسمی (zohreh ghasemi) بازیگر متولد ۱۳۷۲ اهل تهران و همسرش امیرحسین عنایتی ، عکس ها و تصاویر شخصی و هنری زهره قاسمی ، زندگینامه زهره قاسمی و همسرش امیرحسین ، زندگی شخصی و فیلم شناسی و سوابق هنری زهره قاسمی بازیگر نقش “لیلا” در سریال فرشتگان بی بال به همراه تا پیج اینستاگرامش در این بخش از مجله حرف تازه آشنا شوید:

بیوگرافی زهره قاسمی بازیگر و همسرش امیرحسین عنایتی + زندگی شخصی و فیلم شناسی

بیوگرافی زهره قاسمی بازیگر

زهره قاسمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۲ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است که اینروزها در سریال فرشتگان بی بال در شبکه پنج سیما در حال ایفای نقش است.
او همسر امیرحسین عنایتی کارگردان سینما و تلویزیون است که حالا در اولین بازی خود در قاب تلویزیون کاری از همسرش (امیرحسین عنایتی) حضور دارد.

بیوگرافی زهره قاسمی بازیگر

 

سوابق هنری

زهره قاسمی از بازیگران سینما و تلویزیون و تئاتر ایران است که برای اولنی بار در سریال فرشتگان بی بال ایفای نقش کرده است. او نقش لیلا یکی از پرستاران و کادر درمان بیمارستان را بازی میکرد.

بازیگر نقش لیلا در سریال فرشتگان بی بال

قاسمی در مجموعه تلویزیونی «فرشتگان بی بال» در نقش لیلا به کارگردانی امیرحسین عنایتی با محوریت جهاد و ایثار کادر درمان و پرستاران در دوران کرونا حضور دارد که در ایما محرم ۱۴۰۰ از شبکه پنج سیما پخش شد.

بازیگر نقش لیلا در سریال فرشتگان بی بال

ازدواج و همسر زهره قاسمی بازیگر

این خانم بازیگر متاهل بوده و ازدواج کرده است. امیرحسین عنایتی کارگردان و فیلمنامه نویس همسرش می باشد.

بیوگرافی امیرحسین عنایتی کارگردان

امیرحسین عنایتی کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون که در آثاری همچون «مسعود و سه تن پوش»، «به وقت رویا» و فیلم سینمایی تاوان به عنوان «کارگردان»، «نویسنده فیلمنامه» حضور داشته است.

زهره قاسمی و همسرش

سریال فرشتگان بی بال به نویسندگی و تهیه کنندگی امیرحسین عنایتی در ۱۴ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در سال ۹۹ تولید شده است و هنرمندانی چون رزیتا غفاری، آشا محرابی، فریبا متخصص، پرویز فلاحی پور، رحیم نوروزی، مختار سائقی، شهرام عبدلی، فرج الله گل سفیدی، آرش جورکش و … در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

عکس ها و تصاویر جذاب اینستاگرامی زهره قاسمی بازیگر

«فرشتگان بی بال» روایتگر داستان مبارزه با ویروس کرونا است و با محوریت ستایش و قدردانی از زحمات کادر درمان تولید شده است. این سریال با داستان بازسازی بحران کرونا در کشور و نمایش تلاش‌های بی‌دریغ کادر درمان و نیروهای جهادی ساخته شده است.

«فرشتگان بی بال» روایت داستان زندگی خانواده حاج فتاح معتمد محل است که پسرش نیما یک تعمیرگاه ماشین دارد و دخترش نیره پزشک است. لیلا دوست نیره که او هم پزشک است نامزد نیما است. نیکان پسر یکی از دوستان قدیمی حاج فتاح که سال‌ها در آلمان زندگی کرده، برای فروش خانه پدری اش به ایران آمده است که ویروس کرونا باعث می‌شود بازگشت وی به تعویق بیفتد.

زهره قاسمی اینستاگرام

صفحه رسمی و اینستاگرام این بازیگر با نشانی … در شبکه اجتماعی اینستاگرام در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید جدیدترین عکس های شخصی و هنری ایشان را ببییند

عکس های شخصی و جدید زهره قاسمی بازیگر در اینستاگرام

زهره قاسمی بازیگر سریال فرشتگان بی بال

فیلم شناسی زهره قاسمی

زهره قاسمی بازیگر

زندگینامه زهره قاسمی در سریال فرشتگان بی بال

بیوگرافی زهره قاسمی بازیگر

نظرات