فیلم کامل / لحظه آویزان شدن و سقوط چند افغانی از هواپیما هنگام فرار از کابل

0

ویدئویی وحشتناک از آویزان شدن و سقوط افغانی ها از هواپیما و فیلم کامل ترسناک لحظه سقوط چند افغانی از چرخ های هواپیمای ارتش آمریکا که آویزان شده بودند برای فرار از کابل از دست طالبان را ببینید

فیلم کامل / لحظه آویزان شدن و سقوط چند افغانی از هواپیمای آمریکایی هنگام فرار

فیلم آویزان شدن چند افغانی از هواپیما در فرودگاه کابل

فیلمی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که نشان میدهد مردم افغانستان از دست طالبان در حال فرار هستند و برخی نیز خودشان به فرودگاه رسانده و از چرخ ها و بال هواپیمای آمریکایی در حال پرواز آویزان شدند که در نهایت چند نفر بر اثر این حادثه از هواپیما به پایین سقوط کردند.

فیلمی منتشر شده از صحنه‌هایی وحشتناک آویزان شدن سقوط افغانی ها از هواپیما در پی تسلط طالبان بر کابل که شمار زیادی از مردم افغانستان و شهروندان خارجی با رفتن به فرودگاه کابل به دنبال ترک افغانستان هستند.

فیلم کامل لحظه سقوط چند افغانی از هواپیمای آمریکایی هنگام فرار

در همین حال هرات نیوز نوشته است: مردم محلی از نزدیکی فرودگاه کابل ادعا دارند که سه جوان که خود را در چرخ‌های یک هواپیما محکم گرفته بودند، بالای خانه مردم سقوط کردند. یکی از شهروندان کابل این موضوع را تایید کَرد و میگوید که افتادن این افراد صدای بلند و وحشت‌ناکی ایجاد کرد.

 

 

سه شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند، در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه کابل سقوط کردند و جان باختند.

نظرات