داستان و بازیگران سریال رازهای یک خانه+ بیوگرافی و تصاویر

0

سریال رازهای یک خانه محصول دهه ۱۳۹۰ مجموعه نمایشی ایرانی ایپزودیک به کارگردانی حمید لبخنده در ژانر درام است. این سریال در ۱۷ قسمت در اوایل دهه ۹۰ برای اولین بار از از شبکه ۴ سیما پخش شد و حالا مجددا از ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ از شبکه چهار در حال پخش است. در ادامه به معرفی کامل سریال و داستان و بازیگرانش به همراه نقش و عکس ها می پردازیم.

داستان و بازیگران سریال رازهای یک خانه+ بیوگرافی و تصاویر سریال رازهای یک خانه

سریال تلویزیونی رازهای یک خانه به کارگردانی حمید لبخنده محصول دهه ۹۰ در چند ایپزود توسط گروه فیلم و نمایش شبکه چهار سیما تولید شد و حالا دوباره از بامداد جمعه (۱۵ مرداد) پخش میشود و داستان ساکنان یک عمارت قدیمی را بازگو می‌کند که در هر قسمت، اتفاقاتی برای شخصیت‌های آن رقم می‌خورد.

موضوع و داستان سریال رازهای یک خانه

«رازهای یک خانه» در ۱۷ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای بر مبنای تلفیقی از داستان‌های امروزی و آثار برجسته نویسندگان جهان از جمله چخوف نوشته شده و مرحوم اصغر عبداللهی آن‌ها را بازنویسی کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال رازهای یک خانه

خداحافظ سرهنگ، خانه مادری، پاییز یکی از روزها، شب رغائب، خوشی ها و حسرت ها، نامه باد، به یاد پدر، مهمانی شام، وایسا دنیا، خوبی خدا، یاد باد، گناه مشترک، داستانی کوتاه درباره عشق، شلیک به کلاغها، استاد معمار، هستند که با فضاسازی و طراحی صحنه شبیه به تله‌تئاتر می باشد و به واقعیت‌های زندگی نزدیک است.

موضوع و داستان سریال رازهای یک خانه

اسامی و بازیگران سریال رازهای یک خانه

در این مجموعه، بازیگران زیادی همچون اکبر زنجانپور، علی دهکردی، الهام کردا، نگین صدق‌گویا، شهره‌ سلطانی، شیرین بینا، شبنم فرشادجو، یکتا ناصر، جمشید جهانزاده، مهرداد ضیایی و سعید داخ به ایفای نقش پرداخته‌اند..

اکبر زنجانپور
نازگل نادریان
مهناز رضا زاده

ژیلا سهرابی
شیرین بینا
شهره سلطانی
سارا کهربانی
شهروز ابراهیمی

بهرام شاه محمدلو
مهوش افشارپناه
محمد ساربان
الهام کردا
رضا مولائی
محمدرضا اصلی
نسرین سرابندی
محسن بهجت
علی زاهدی
سعید دهقان
عبدالرضا منتظری
نورآقا حسینی
جبار تورکمانی

محمود بهروزیان
ساسان بهروزیان
حسین اطهمی

سعید داخ
نگین صدق گویا
حسین عاطفی

شبنم فرشادجو
فریده دریا مج
جواد زیتونی
کاظم سیاحی

جهانبخش لک
میلاد یزدانی
نوشین زارع
میثم لهاک

فرزانه نشاط خواه
رویا امامی
تورج فرامرزیان
ابوالحسن علی محمدی
پادینا رهنما
کاملیا ابراهیمی
محین بهجت
مسعود میرزایی

مسعود حجازی مهر
میلاد یزدانی
نوشین زارع
ندا پاکیشان
علی زاهدی

مینا کریمی جبلی
هدیه آزاده
تینا فرجی

علی دهکردی
فاطمه فخرانی
مریم هنرپیشه
راضیه حاجی وند

اسامی و بازیگران سریال رازهای یک خانه

زمان پخش

رازهای یک خانه هر شب ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما پخش می شود و بازپخش و تکرار این مجموعه در ساعت های ۱۱ و ۱۸ است

سایر عوامل

برخی از عوامل تولید مجموعه «رازهای یک خانه» عبارت هستند از برنامه ریز: بابک اعطا، دستیار اول کارگردان: کاوه قاسم زاده، دستیار دوم و منشی صحنه: محسن بهجت، عکاس: صبا سیاه پوش، دستیار نور و تصویر: وحید ابراهیمی، دستیار صدا: مهدی رحیم زاده، دستیار لباس: ندا پاکیشان، دستیار صحنه: سعید رحیمی، گریم بانوان: لیلا چلندری، گریم آقایان: علی زاهدی، مدیر تدارکات: محمدعلی جمالی، انتخاب و ساخت موسیقی: بردیا کلانتری، طراح گریم: الهام صالحی، طراح صحنه و لباس: مهدی دیلمی، صدابردار: ناصر شکوهی نیا، تدوین صدا و تصویر: آریا اردستانی، مدیر تولید: مهناز انزهائی، مدیر تصویربرداری: امین جعفری، تهیه کنندگان: علی اکبر جناغی و رضا حامدی خواه.

 

نظرات