فیم کامل / ماجرای درگیری و قمه کشی در بیمارستان دورود لرستان و واقعیت کلیپ

0

فیم کامل / ماجرای درگیری و قمه کشی در بیمارستان دورود لرستان و واقعیت کلیپ

در چند روز گذشته انتشار فیلم درگیری و قمه کشی در یک بیمارستان شهدای هفت تیر در دورود لرستان بر سر تخت بیمارستان خبرساز شده و بازتاب گسترده ای داشته است که حالا این کلیپ توسط مسئولان شهرستان دورود لرستان هرگونه درگیری مسلحانه در بیمارستان شهرستان دورود را تکذیب کردند در ادامه فیلم کامل را ببینید:

فیم کامل / ماجرای درگیری و قمه کشی در بیمارستان دورود لرستان و واقعیت کلیپ

فیم کامل درگیری و قمه کشی در بیمارستان دورود لرستان

ویدئویی از درگیری در بیمارستان شهرستان دورودِ استان لرستان در فضای مجازی منتشر شده که در فیلم مذکور عده‌ای با در دست گرفتن قمه در این بیمارستان اقدام به ایجاد درگیری کردند که علت درگیری نبود تخته خالی برای یک بیمار بوده است! در زیر فیلم کامل را ببینید که هیچ ربطی به بیمارستان شهدای هفت تیر ندارد:

 

کلیپی با عنوان درگیری مسلحانه در بیمارستان شهدای هفت تیر دورود صحت ندارد

اما واقعیت این کلیپ منتشر شده چیست؟

مسئولان شهرستان دورود لرستان هرگونه درگیری مسلحانه در بیمارستان شهرستان دورود را تکذیب کردند و گفتند فیلم‌های منتشر شده در این رابطه واقعیت ندارد.

چند روزی است که فیلم‌های جعلی سرقت مسلحانه و درگیری در بیمارستان شهرستان‌دورود به صورت گسترده در میان کاربران فضای مجازی منتشر شد که این محتوای این فیلم‌ها صحت نداشتند و مربوط به سنوات گذشته و محل کلیپ‌ها نیز خارج از استان لرستان بود.

انتشار دهندگان این فیلم‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مدعی بودند که این سرقت مسلحانه و درگیری در بیمارستان شهدای هفت تیر در به وقوع پیوست است که این مسئله با واکنش فرمانده انتظامی شهرستان و رئیس بیمارستان شهدای هفتم تیر روبه رو شد.

سرهنگ جمشید سیاه منصور فرمانده انتظامی شهرستان دورود ضمن تکذیب فیلم‌های منتشر شده با عنوان سرقت مسلحانه و درگیری در بیمارستان این شهرستان اظهار داشت: متاسفانه دشمن درصدد ایجاد تنش است.

وی با بیان اینکه فیلم‌های منتشر شده سرقت مسلحانه و درگیری در بیمارستان متعلق به شهرستان دورود نیست افزود: مطمئنا دشمنان دنبال ایجاد نا‌امنی و بحران برای مردم هستند که باید در این رابطه هوشیار باشیم؛ ضمن اینکه پلیس فتا شهرستان دورود قاطعانه و در چارچوب قانون با انتشار دهندگان هرگونه کلیپ جعلی، برخورد می‌کند.

محمد ایمانی رئیس بیمارستان شهدای هفتم تیر

محمد ایمانی ضمن تکذیب فیلم منتشر شده در فضای مجازی با عنوان درگیری در بیمارستان این شهرستان اظهار داشت: اخیرا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیر رسمی کلیپی مبنی بر «درگیری در بیمارستان شهدای هفت تیر دورود » منتشر شده که این کلیپ چند سال پیش در یکی از استان‌های همجوار لرستان گرفته شده است.

وی افزود: این کلیپ، شایعه بوده و قویا تکذیب می‌شود، درگیری در بیمارستان‌های شهرستان صورت نگرفته و از انتشار دهندگان خواهشمندیم از پخش اخبار کذب جدا خودداری کنند؛ قطعا مطالب کذب پیگرد قانونی دارد.

رئیس بیمارستان شهدای هفت تیر دورود عنوان کرد: شهر دورود در زمان حضور تیم گهر در لیگ برتر شهر فرهنگ نام گرفت و مردمانی بافرهنگ دارد.

وی به بررسی تمام ابعاد فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده اشاره کرد و گفت: فضا، محیط، دیوار‌ها و سالن بیمارستانی که در فیلم نشان داده می‌شود، هیچ کدام با فضای بیمارستان شهدای هفت تیر دورود مطابقت ندارد و فیلم کاملا جعلی و کذب است.

نظرات