مدل اورال مجلسی ۲۰۲۲ | ژورنال لباس سرهمی زنانه

0

مدل اورال مجلسی ۲۰۲۲ “، اورال یا سرهمی هم مناسب برای افراد لاغر و هم مناسب برای افراد چاق است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل اورال مجلسی ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید. افراد لاغر بهتر است از سرهمی هایی به رنگ روشن و ساده در صورت طرح دار بودن طرح های درشت استفاده کنند.

مدل اورال مجلسی ۲۰۲۲ جدید

توجه داشته باشید اگر بالاتنه سرهمی شما کوتاه باشد پاهای شما را کشیده و قد شما را بلند نشان می دهد زمانی که قصد دارید سرهمی را پرو کنید حتما با آن بنشینید تا مطمئن شوید سایز شما می باشد.معمولا خانم ها برای رفتن به مهمانی های رسمی ابتدا به فکر پوشیدن کت شلوار،کت دامن یا پیراهن می افتند. مدل اورالی را انتخاب کنید که روی کفشتان بیاید اما روی زمین کشیده نشود.

مدل سرهمی مجلسی

اگر برای بار اول است که می خواهید در یک مراسم رسمی اورال بپوشید،می توانید از تک رنگ سیاه یا سفید استفاده کنید.اگر کمی شجاع تر هستید می توانید یک سرهمی تک رنگ شاد و یا طرح دار بپوشید.پوشیدن یک سرهمی ساده با کمربند زیبای خاصی به ظاهر شما می دهد. اورال‌ های بلند اگر با کفش پاشنه بلند و یا بوت همراه شوند، استایل کلاسیکی رقم می‌ زنند.

 

 

 

 

نظرات