تفریحات

عکس: ماجرای تصادف رضا کرمانشاهی داور جنجالی و علت زیر گرفتنش با ماشین

0

ماجرای تصادف رضا کرمانشاهی داور جنجالی و علت زیر گرفتنش با ماشین

یک راننده خودرو در پاکدشت رضا کرمانشاهی داور جنجالی فوتبال را زیر گرفت و حالا متواری است رضا کرمانشاهی روز گذشته حین پیاده روی در خیابان توسط یک راننده ماشین زیر گرفته میشود و حالا بخاطر یک تصادف شدید در شهر پاکدشت در بیمارستان بستری می باشد.

عکس: ماجرای تصادف رضا کرمانشاهی داور جنجالی و علت زیر گرفتنش با ماشین

این داور لیگ برتری به تازگی به علت قضاوت شائبه برانگیز در هفته پایانی لیگ برتر در بازی تیم های ملوان و بادران از هر گونه قضاوت به مدت سه ماه محروم شده بود.

ورزش سه دقایقی قبل با انتشار تصاویری دلخراش از رضا کرمانشاهی که روی تخت بیمارستان با سر شکسته، دست و پای گچ گرفته و گردن ثابت شده، دراز کشیده، از تصادف مشکوک این داور در پاکدشت خبر داد.

گویا رضا کرمانشاهی در سطح شهر در حال پیاده روی بوده که یک اتومبیل با سرعتی سرسام آور به او می زند و پس از آن که کرمانشاهی نقش زمین می شود، اتومبیل از صحنه تصادف می گریزد.

همچنین ببینید: فیلم زیر گرفتن دو زن ارومیه ای بی حجاب توسط راننده پرشیا

علت زیر گرفتن و تصادف رضا کرمانشاهی داور فوتبال

علت تصادف رضا کرمانشاهی داور فوتبال

گفته می شود رضا کرمانشاهی که در این تصادف شدید، از ناحیه دست، پا، سر و گردن آسیب دیده، برای دقایقی با کاهش سطح هوشیاری مواجه بود اما در ادامه بهبود پیدا کرد و فعلا در بیمارستان تحت درمان است.

رضا کرمانشاهی سابقه قضاوت دربی را در کارنامه اش دارد. او یکی از داوران تحصیلکرده فوتبال ماست که در مقطع دکترای تربیت بدنی درس می خواند.

رضا کرمانشاهی که ازجمله داوران شناخته شده فوتبال ایران و لیگ برتر است، امروز بخاطر یک تصادف شدید در شهر پاکدشت به بیمارستان انتقال یافت.

فیلم تصادف رضا کرمانشاهی داور لیگ برتر فوتبال

آخرین وضعیت

این داور لیگ برتری امروز در شهر پاکدشت در حال پیاده‌روی بود که یک خودرو به‌صورت ناگهانی به او می‌زند و موجب می‌شود تا دست راست و پای چپ او دچار شکستگی شود و همچنین از ناحیه سر نیز دچار آسیب شود.

خودرویی که در این سانحه به رضا کرمانشاهی زده بود، از محل تصادف متواری شده و فعلا اطلاعی از او در دسترس قرار ندارد.

کرمانشاهی پس از این تصادف شدید حدود ۱۵ دقیقه با کاهش سطح هوشیاری نیز مواجه شده، اما به تدریج حال عمومی وی بهبود پیدا کرده است

نظرات