علت دقیق حذف سارا رسول زاده از سریال نجلا چیست، ماجرای کامل

0

علت دقیق حذف سارا رسول زاده از سریال نجلا چیست، ماجرای کامل

فصل دوم سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور در حال فیلمبرداری است و بازیگر نقش اصلی سریال نجلا با بازی سارا رسول زاده در نقش نجلا در این فصل تغییر کرده است.

علت دقیق حذف سارا رسول زاده از سریال نجلا چیست، ماجرای کامل

سعید سعدی تهیه‌کننده سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور درباره آخرین وضعیت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی گفت: درحال حاضر مشغول فیلمبرداری سریال هستیم و تا این لحظه ۲۵ درصد آن مقابل دوربین رفته است.

معمولا بازیگران به دلیل اختلاف بر سر مسائل مالی، تداخل کاری یا به توافق نرسیدن با تهیه‌کننده و کارگردان درباره مسائل مختلف، در فصل دوم یا سوم سریالی از آن پروژه جدا می‌شوند در سریال «نجلا» نیز فعلا دلیل جدایی سارا رسول‌زاده و جایگزین شدن محیا دهقانی مشخص نیست و تهیه‌کننده سریال در گفت‌وگو با صبا، فقط از وقوع این تغییر خبر داده است.

ماجرای تغییر و حذف سارا رسول زاده در سریال نجلا

محیا دهقانی که قرار است نقش «نجلا» را به جای رسول‌زاده ایفا کند، مجموعه «قهر و آشتی»، «پایتخت ۴» و «همبازی» را در کارنامه سریال‌های تلویزیونی خود دارد. محیا دهقانی در سریال پایتخت ۴ بازیگر نقش «سوسن» را بر عهده داشت.

برخی از تغییر بازیگر اغصلی سریال نجلا انتقاد کردند و نوشتند تغییر بازیگر نقش اصلی یک سریال، آن مجموعه را با مشکلاتی روبه‌رو خواهد کرد اما این موضوع به کیفیت قصه سریال در فصل جدید و بازی چهره جدیدی نیز که به پروژه اضافه می‌شود، بستگی دارد. هنوز بازی محیا دهقانی را در نقش شخصیت «نجلا» ندیده‌ایم و نمی‌توان قضاوت کرد، اما سازندگان سریال تلاش کرده‌اند از جهت ظاهری، بازیگری را جایگزین سارا رسول‌زاده کنند که تا حدی به او شباهت داشته باشد.

نظرات