بیوگرافی و عکس های یاسر جبرائیلی فعال سیاسی

0

با بیوگرافی یاسر جبرائیلی (yaser jebraily) متولد ۱۳۶۳ اهل مشکین شهر تحلیلگر سیاسی و نویسنده ایرانی ، سوابق و سمت ها و شغل یاسر جبرائیلی ، عکس ها و تصاویر شخصی و خانوادگی یاسر جبرائیلی و همسر و فرزندانش و پسرش سید حسین ، یاسر جبرائیلی کیست؟ ، زندگینامه یاسر جبرائیلی و همسرش ، خانواده و زندگی شخصی و تحصیلات و پیج اینستاگرام و ماجرای جنجالی نماز اول وقت پسرش و پخش برنامه هنگام اذان از تلویزیون و حواشی و واکنش ها را در این بخش از مجله حرف تازه دریافت کنید

بیوگرافی یاسر جبرائیلی فعال سیاسی و همسر و فرزندانش+ سوابق و حواشی پسرش

بیوگرافی یاسر جبرائیلی

یاسر جبرائیلی در ۱۱ آذر سال ۱۳۶۳ در روستای فخرآباد از توابع مشکین شهر متولد شد. او تحلیلگر سیاسی ، محقق و کارشناس اقتصاد سیاسی و دارای مدرک تحصیلی دکترای اندیشه سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بوده و معاون پژوهشی سابق خبرگزاری فارس است.

او هم اکنون به عنوان رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام و رئیس مرکز مطالعات پیشرفت عماد فعالیت دارد

 

خانواده و زندگی شخصی

سیدیاسر جبرائیلی یازدهم آذرماه ۱۳۶۳ در روستای فخرآباد از توابع مشکین شهر به دنیا آمد. جد پدری او سیدجبرائیل بانی مسجد و گبند امامزاده سید سلیمان (ع) از فرزندان حضرت امام موسی کاظم (ع) است که تولیت این آستان مقدس را نیز برعهده داشت .

دوران ابتدایی را در دبستان شهید ناصری فخرآباد گذراند و پس از قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی، وارد مدرسه امید انقلاب اردبیل شد. دوران دبیرستان را در رشته ریاضی-فیزیک دبیرستان نمونه دولتی آیت الله خامنه ای مشکین شهر و دوره پیش دانشگاهی را در پیش دانشگاهی شیخ مفید (ره) اردبیل گذراند.

بیوگرافی و عکس های یاسر جبرائیلی تحلیلگر و فعال سیاسی

 

ازدواج و همسر یاسر جبرائیلی

یاسر جبرائیلی در سال ۱۳۸۴ ازدواج کرد و ثمربه این ازدواج چهار فرزند به نام های سیدحسین، فاطمه سادات، زینب سادات و سید علی می باشد.

فعالیت روزنامه نگاری تا تاسیس دانشکده رسانه فارس

او آذرماه ۱۳۸۴ به دعوت و راهنمایی مرحوم حاج حسن شایانفر وارد این روزنامه شد و به عضویت تحریریه کیهان درآمد و در سال ۱۳۹۰ به دعوت سیدنظام الدین موسوی معاون پژوهش و آموزش خبرگزاری فارس شد.

او در خبرگزاری فارس، جبرائیلی انتشارات فارس و در سال ۱۳۹۲ مرکز علمی-کاربردی خبرگزاری فارس (مشهور به دانشکده رسانه فارس) را تاسیس کرد.

عکس پسر یاسر جبرائیلی

یاسر جبرائیلی از آستان قدس رضوی تا مرکز مطالعات پیشرفت عماد

جبرائیلی در دوره ای که آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی(ع) را بر عهده داشتند، در مرکز مطالعات اقتصادی سازمان اقتصادی رضوی مشغول بوده و در سال ۱۳۹۷ مرکز مطالعات پیشرفت عماد را با ماموریت بازمهندسی نظام برنامه نویسی کشور تاسیس کرد.

مرکز مطالعات پیشرفت عماد روی ۲۴ مسئله اولویت دار کشور نظیر مسکن، کشاورزی، گمرک، حمل و نقل و… تمرکز دارد.

آثار و کتاب ها

یاسر جبرائیلی تاکنون چهار کتاب با عناوین «ایالات متحده سابق»، «سودای سکولاریسم»، روایت رهبری، و «دولت و بازار» منتشر شده است.

سوابق یاسر جبرائیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام

حواشی پسر یاسر جبرائیلی و نماز اول وقت

انتشار یک پست عجیب از یاسر جبرائیلی که تلاش کرده دینداریِ خودش و خانواده‌اش را تبلیغ کند در روزهای گذشته حواشی بسیاری داشته است.

جبرائیلی با انتشار پستی در اینستاگرامش از همزمانی وقت اذان با تکرار سریال ساختمان پزشکان انتقاد کرد و نوشت:  امروز وقت اذان ظهر سید حسین ۱۱ ساله ما ناراحت بود از اینکه از یک طرف سریال ساختمان پزشکان در حال پخش است و دوست دارد تماشایش کند و از طرف دیگر می‌خواهد نماز اول وقت بخواند. گفتیم سریال رو ببین بعد نماز می‌خونی.

پای سریال نشست، ما نماز خوندیم و سفره نهار انداختیم. نهارش را نخورد، تلویزیون را هم خاموش کرد و رفت نماز خواند، اما اعصابش خرد بود. کنار کشیدم و گفتم چیه بابا؟ گفت تا اذان تموم میشه بقیه سریال رو پخش می‌کنن فرصت نماز خوندن نذاشتن. گریه کرد…برخی شبکه‌ها مثل شبکه پویا درباره این مسئله مهم دقت دارند و رعایت می‌کنند، اما برای تعدادی دیگر از شبکه‌ها یا اساسا این مسئله اهمیت ندارد، یا در تنظیم کنداکتور کاهلی و تنبلی می‌کنند و به تبعات کارشان واقف نیستند.

زندگینامه سید یاسر جبرائیلی کارشناس سیاسی

کودک و نوجوان در حال رشد برایش سوال پیش می‌آید چرا نماز اول وقت که اینقدر رویش حساسیت وجود دارد، برای صدا و سیما اهمیت ندارد؟ به نظرتان ذهن جوال و در حال رشد کودک و نوجوان چه پاسخی به این پرسش می‌دهد؟ تضادی که صدا و سیما میان علاقه فرزندان ما به یک سریال و خواندن نماز اول وقت ایجاد می‌کند، چه اثر تربیتی روی آنها می‌گذارد؟!

آقای احسانی مدیر شبکه نسیم پیام دادند و گفتند که این مسئله را از فردا حل خواهند کرد. ان‌شاءالله در تمامی شبکه‌ها و برنامه‌های صدا و سیما اصلاح لازم صورت گیرد. در کامنت‌ها درباره گاندو هم این اشکال مطرح شده بود. آقای فروغی نیز گفتند سعی می‌کنند با فاصله از اذان پخش کنند.

پیج اینستاگرام یاسر جبرائیلی

پیج اینستاگرام یاسر جبرائیلی

صفحه رسمی وی با نشانی syjebraily2 در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید پست ها و اظهار نظرات و گفتگوها و تحلیل های جدید وی را در صفحه شخصی او مشاهده کنید.

نظرات