تاریخ روز جهانی بلاگر چه روزی است؟ +تاریخ روز جهانی بلاگر در ایران

0

تاریخ روز جهانی بلاگر چه روزی است؟ +تاریخ روز جهانی بلاگر در ایران

«روز جهانی بلاگر» در تقویم میلادی برابر با ۵ آگوست است در دنیایی که تعداد بلاگر و افرادی که در فضای مجازی مشغول فعالیت هستند روز به روز رو به افزایش می باشد ، روزی به نامشان در تقویم جهانی وجود دارد ، ما در این مطلب « تاریخ روز جهانی بلاگر » را در تقویم میلادی و شمسی بررسی خواهیم کرد ، در ادامه مطلب با ما همراه شوید :

تاریخ روز جهانی بلاگر چه روزی است؟ +تاریخ دقیق روز جهانی بلاگر

تاریخ روز جهانی بلاگر کی هست؟

تاریخ روز جهانی بلاگر در تقویم میلادی برابر است با :

۵ آگوست ( ۵ اوت) ماه میلادی

تاریخ روز بلاگر در تقویم شمسی در ایران

تاریخ روز بلاگر در تقویم شمسی برابر است با ۱۴ مرداد و یا ۱۵ مرداد که روز ثابتی ندارد. گاهی ۱۴ مرداد و یا گاهی ۱۵ مرداد روزی به نام بلاگرها در تقویم شمسی ما در ایران وجود دارد.

تاریخ روز جهانی بلاگر چه روزیست؟

و اما مختصری درباره بلاگرها و افرادی که در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با عناوین مختلف مشغول بکار هستند.

بلاگر بودن یکی از شغل های جهان است که امروزه در فضای مجازی در آمد بسیار بالایی دارد.

البته باید گفت که هر کسی که پست زیاد بگذارد و فالوورهایش بالا برود نامش بلاگر نیست!‌ بلاگر کسی است که در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد، بلاگر ها اغلب افرادی هستند که ارتباط خیلی خوبی با مردم دارند و خیلی سریع می توانند روی دیگران تاثیرگذار باشند،

یک بلاگر کسی است که محتوا تولید میکند یا به اصطلاح بلاگ می کند… این تولید محتوا در راستای هدفی است که بلاگر دنبال می کند.

یک بلاگر واقعی می‌داند که قدرت آن بواسطه توجه مردم افزایش پیدا می کند لذا همواره تلاش میکند که رضایت دنبال کنندگان خود را جلب کند و مردم به او اعتماد کنند

این روزها رایج ترین روش تبلیغ کردن بلاگ کردن است و به کسی که از این راه به معروفیت میرسد بلاگر می گویند.بلاگرها افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند به درآمد میرسند.

تفاوت بلاگر، واینر و اینفلوئنسر

هر شخصی که در اینستاگرام فعالیت بکند و تاثیر گذاری روی قشر زیادی از افراد داشته باشد یک اینفلوئنسر است، اما بلاگرها در یک حوزه ی خاص فعالیت می کنند و تا زمانی که موفق به جذب فالورهای زیاد و تاثیر گذاری روی آنها نشوند، نمی توان آنها را اینفلوئنسر نامید، واینرها هم افرادی هستند که به تولید محتوا در زمینه ی طنز مشغول است.

نظرات