فیلم کامل / مصاحبه تند امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر+ احضار به کمیته انضباطی

0

فیلم کامل مصاحبه تند امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر بعد از باخت مقابل استقلال چهارشنبه ۱۳ مرداد سال جاری و احضار به کمیته انضباطی و توضیحات جدید امیر قلعه نویی درباره مصاحبه جنجالی و ماجرای مصاحبه و اظهارات جنجالی امیر قلعه ویی را در فیلم کامل ببینید

فیلم کامل / مصاحبه تند امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر+ احضار به کمیته انضباطی

فیلم مصاحبه تند امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر بعد از باخت مقابل استقلال

صحبت های تند امیر قلعه نویی در پایان دیدار گل گهر و استقلال در نیمه نهایی جام حذفی لیگ بیستم و شکست گل‌گهر مقابل استقلال در نیمه نهایی جام حذفی در روزی که وحید کاظمی داور مسابقه شب خوبی را در ورزشگاه آزادی پشت سر نگذاشت، سبب شد تا امیرقلعه‌نویی بلافاصله پس از پایان مسابقه و در شرایطی که تحت تأثیر فشار مسابقه بود، حرف‌های تندی در مورد قضاوت کاظمی و اشتباهات داوری علیه گل‌گهر در طول فصل بر زبان بیاورد.

در فیلم زیر ببییند:

 

ورزش سه نوشت: امیر قلعه‌نویی سرمربی گل گهر که نسبت به اتفاقات داوری دیدار با استقلال ناراحت بود، با چهره ای کاملا عبوس مقابل دوربین تلویزیونی قرار گرفت و حرف های بسیار تندی را بر زبان آورد.

سرمربی گل‌گهر با انتقاد فراوان نسبت به داوری دیدار با استقلال و گلایه از پنالتی‌ای که برای استقلال گرفته شد، عنوان کرد: تبریک به آنها می‌گویم، مبارکشان باشد. چهارمین بازی‌ای است که با کمک داوران ما را می‌برند. از پارسال بگیرید با آن قضاوت آقای بیژن حیدری. بعد آقای موعود بنیادی‌فرد، بعد زاهدی فرد و امروز هم وحید کاظمی.

وی ادامه داد: شما یک مرجعی را بگویید که ما از این ظلم به آن پناه ببریم. ما گفته بودیم عدالت می‌خواهیم. اگر پنالتی اول پنالتی بود، من هرچه نماز خواندم و کار خیر کردم، می‌گویم تقدیم به آقای کاظمی! بس است دیگر، به خدا بس است، به همه مقدسات بس است.

سرمربی گل‌گهر با عصبانیت زیاد فریاد زد: ما که ادعای مسائل اعتقادی داریم، در این ۴۰ سال تنها چیزی که ندیدیم عدالت است. فقط ظلم بوده و ظلم بوده و ظلم! نمونه‌اش هم در فوتبال می‌بینیم. برای چه بازی می‌گذارید؟ بگویید در بازی حاضر نشوید.

قلعه‌نویی همچنین گفت: ما یک شهرستانی هستیم با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت. بازی گذشته دو پنالتی ما را نگرفتند. پارسال هم همینطور بود. داوران برای تیم های دیگر در می‌آورند! آقای حسن‌زاده! آقای عزیزی خادم! که با این همه ادعا آمده‌ای، من چه کار کنم؟ به چه کسی پناه ببریم؟ بازی قبل دو پنالتی ما را نگرفتند و ما چهارمی را از دست دادیم. امروز به دروازه ما نزدیک نشدند،‌پنالتی گرفتند. گلر ما در این بازی زمین نخورده است.

قلعه‌نویی که از فشار ناراحتی رگ های صورتش بیرون زده بود، با این جملات حرف های خود را به پایان رساند: ۴۲ سال است در ورزش هستیم. فقط ظلم را دیدم، عدالت و این‌ها الکی است و هرکاری هم می‌خواهید بکنید.

در نهایت سرمربی باتجربه فوتبال ایران با این جملات بدون آنکه اجازه بدهد سوال دیگری پرسیده شود، گفت: «خداحافظ شما!» و سپس محل مصاحبه را ترک کرد!

کمیته نضباطی

مهر نوشت: سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شد.

امیر قلعه نویی پس از شکست تیمش برابر استقلال در نیمه نهایی جام حذفی صحبت های تند و جنجالی را علیه داوری و ناعدالتی و ظلم مطرح کرد.

به فاصله کوتاهی پس از این اظهارات، سایت فدراسیون فوتبال از احضار سرمربی و مربی گل گهر به کمیته انضباطی این فدراسیون خبر داد و نوشت: «با توجه به تخلفات امیر قلعه نویی، سرمربی و سعید الهویی مربی تیم گل گهر سیرجان در دیدار برابر استقلال که (چهارشنبه ۱۳ مردادماه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد، جهت پاره ای توضیحات روز شنبه ۱۶ مردادماه به کمیته انضباطی احضار شدند.»

توضیحات امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر

بعد از مصاحبه قلعه نویی در شرایطی که صحبت‌های امیرقلعه‌نویی بازتاب زیادی در رسانه‌های مختلف داشته، او در گفتگویی توضیح کوتاهی در مورد حرف‌هایش ارائه کرد و گفت:« متاسفانه از صحبت‌های من سو برداشت شده است.

حرف‌های من مربوط به حوزه ورزش و فوتبال بود. من در ابتدا هم گفتم که چهل سال پیش از زمانی که کاپیتان تیم ملی جوانان ایران بودم به من ظلم شد و از تیم خط خوردم و هنوز هم معتقدم در این سال‌ها ظلم بسیاری به من شده است.» منبع: ورزش سه

نظرات