بیوگرافی و اسامی سریال های محرم ۱۴۰۰ در تلویزیون+ زمان پخش با تصاویر جدید

0

معرفی سریال های تلویزیونی محرم ۱۴۰۰ و زمان دقیق پخش و تکرار و بیوگرافی و تصاویر سریال های محرم ۱۴۰۰ در تلویزیون از شبکه یک و شبکه دو و شبکه سه و شبکه تهران و اسامی و ساعت پخش سریال های محرمی ۱۴۰۰ را در این بخش از مجله حرف تازه دریافت کنید

بیوگرافی و اسامی سریال های محرم 1400 در تلویزیون+ زمان پخش با تصاویر جدید

اسامی سریال های محرم ۱۴۰۰ در تلویزیون

چند روز تا شروع ماه محرم ۱۴۰۰ باقی مانده اما هنوز تلویزیون بطور دقیق اسامی سریال‌های مناسبتی خود برای این ماه اعلام نکرده و فقط شبکه دو از آغاز سال ۱۴۰۰ اعلام کرد که در حال ساخت سریال در کنار پروانه ها با بازی پروانه معصومی و دیگر بازیگران این سریال می باشد و قرار است از اول محرم روی آنتن شبکه دو برود.

در خبرهای رسانه ای گفته شده که بزودی سریال ۸۷ متر و سریال پس از آزادی و هاتف و …… از تلویزیون پخش میشود ، اما هنوز سریال های محرمی شبکه سه و شبکه پنج و شبکه یک اعلام نشدند، البته سریال‌های مختلفی هستند که در مرحله تولید قرار دارند و شاید آنتن از سریال خالی نباشد اما در حال حاضر مجموعه‌ای که به‌طور ویژه برای مناسبت تاسوعا و عاشورا و در تناسب با ایام محرم و صفر در حال ساخت باشد وجود ندارد.

گفتنی است که چند سالی است در کنار سریال‌های مختارنامه ، «معصومیت از دست رفته»، « شب دهم » و… که هر سال در یکی از شبکه‌های سیما بازپخش می‌شوند یک یا دو سریال مناسبتی جدید هم ساخته می‌شود اما انگار همان سریال‌های قبلی به جدی ترین آثار مناسبتی هر ساله سیما تبدیل شده‌اند و تلویزیون هر بار به پخش این آثار ماندگار بسنده می‌کند و اصراری برای نو کردن ویترین مناسبتی خود با سریال های شاخص جدید ندارد.

سریال در کنار پروانه ها سریال شبکه دو در محرم ۱۴۰۰

سریال در کنار پروانه ها برای محرم ۱۴۰۰ شبکه دو در مرحله پیش‌تولید قرار گرفت و داریوش یاری این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

این سریال ۳۰ قسمتی است و این روزها درصددیم هرچه زودتر مقدمات تولید را فراهم کنیم. از بازیگرانی که تاکنون قطعی شده‌اند می‌توانم به نام‌ خانم پروانه معصومی و نگار عابدی اشاره کنم.

موضوع “در کنار پروانه‌ها” درباره جوانی است که در مسیر مشکلات زندگی، تصور می‌کند خدا او را فراموش کرده و عناد می‌ورزد. در مسیر داستان برای او اتفاقاتی می‌افتد که قابل توجه است.

در این مجموعه بازیگرانی چون پروانه معصومی، برزو ارجمند، محمود جعفری، مهران رجبی، کاوه سماک باشی، مجید پتکی، وحید رحیمیان، شهین تسلیمی، الناز اسماعیلی، محمد علی صادق حسنی، دانیال محمودنیا،‌ فرناز زوفا، علی مجلسی، مهرداد بخشی و با حضور بیتا سحرخیز، نگار عابدی، نسرین بابایی و سامرند معروفی بازی می‌کنند.

سریال های محرم 1400 در شبکه یک و شبکه دو و شبکه سه و شبکه پنج تلویزیون

معرفی سریال محرمی شبکه سه ۱۴۰۰

سریال شبکه سه برای ماه محرم و صفر امسال هنوز اعلام نشده و بعد از اطلاع برورسانی میشود

معرفی سریال تلویزیونی شبکه یک در محرم ۱۴۰۰

سریال شبکه سه برای ماه محرم و صفر امسال هنوز اعلام نشده و بعد از اطلاع برورسانی میشود

معرفی سریال محرمی شبکه پنج ۱۴۰۰

مجموعه سریال فرشتگان بی بال به کارگردانی امیرحسین عنایتی یکی از اولین سریال‌هایی است که به بحران کرونا و تلاش کادر درمان برای مبارزه با ویروس کرونا پرداخته است. این مجموعه سال ۹۹ ساخته شده و از فردا شب قرار است هرشب ساعت ۲۳، از شبکه پنج روی آنتن برود. رزیتا غفاری، فریبا متخصص، پرویز فلاحی‌پور و بهرام ابراهیمی بازیگران باسابقه این سریال هستند و چهره‌های دیگری مانند آشا محرابی، رحیم نوروزی و شهرام عبدلی نیز در سریال ایفای نقش کرده‌اند. غفاری و محرابی در «فرشتگان بی‌بال» نقش پرستار را ایفا کرده‌اند.

 

 

نظرات