فیلم کامل / قبرهای شیشه ای در اندونزی و لحظه تجزیه شدن مرده ها را ببینید

3

فیلم کامل / قبرهای شیشه ای در قبرستان شیشه ای در اندونزی و لحظه تجزیه شدن مرده ها را و جنازه ها بعد از دفن را در فیلم زیر ببینید:

فیلم کامل / قبرهای شیشه ای در قبرستان شیشه ای اندونزی و تجزیه شدن مرده ها ببینید

فیلم قبرهای شیشه ای در اندونزی و تجزیه شدن مرده ها

در چند روز گذشته فیلمی از قبور شیشه ای در گورستانی در اندونزی در حال انتشار است که باعث وحشت و تعجب کابران شبکه های اجتماعی شده است . این آرامستان در کشور اندونزی قرار دارد که به جای پوشش سنگ و خاک از شیشه برای محفظه بیرونی قبور استفاده شده تا بازدید کنندگان لحظه تجزیه و از بین رفتن اموات و جنازه ها را ببینید.

در فیلم زیر ببینید:

گورستانی در اندونزی که روی قبر شیشه میگذارند و جنازه دیده میشود! و روی قبر به جای سنگ یا خاک شیشه میگذارند .درون این قبور را می توان مشاهده کرد ، افراد می توانند جنازه ای را که در حال پوسیده شدن است را ببینند.این گورستان یکی از ترسناک ترین قبرستانهای جهان شمرده می شود که هرکسی طاقت حضور در آن را ندارد.

این فیلم در شبکه اجتماعی تیک تاک  توسط کاربران فضای مجازی بارگذاری شده و آدرس و محل این قبرستان شیشه ای در اندونزی کجاست را مشخص نکرده است.

3 دیدگاه در “فیلم کامل / قبرهای شیشه ای در اندونزی و لحظه تجزیه شدن مرده ها را ببینید

 1. آسمانی ابی گفت:

  بنظر من بد نیست چون حداقل اینقدر نگران نیستی شاید زنده شده نتونسته بیاد بیرون یا هنوز نمرده قصور مزشکیه

 2. هادی گفت:

  در کلّ اين کار انسانی و پسندیده ای نیست، خدا توسط کلاغ به قابیل این را یاد داد تا بقیه آدمها یاد بگیرند که باید جنازه مُردگان را زیر زمین دفن کنند و خاک روی آن بریزند هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ بهداشتی و غیره.

 3. ناشناس گفت:
  1
  3

  اينكه اصلاً قبر نيست!! داخلش رو نگاه كنيد يك گوريل نشسته و اون پسره هم داره به اون شيشه ميكوبه تا توجه اونو جلب كنه!

نظرات