بیوگرافی شهرام کاشانی و همسر سابقش مریم کاشانی+ خانواده و زندگی جنجالی

0

بیوگرافی شهرام کاشانی و همسرش + اینستاگرام و سوابق هنری با بیوگرافی «شهرام کاشانی» (shahram kashani) خواننده لس آنجلسی ، عکس های جدید و تصاویر جوانی و نوجوانی و کودکی شهرام کاشانی معروف به شهرام کی خواننده پاپ ، زندگینامه شهرام کاشانی خواننده و همسرش مریم کاشانی کیست ، زندگی شخصی و خوانندگی و سوابق هنری و خانواده مادر و پدر و ماجرای ازدواج و طلاق و اعتیاد و بیماری کبد و کرونا و پیج اینستاگرامش با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی شهرام کاشانی و همسر سابقش مریم کاشانی+ خانواده و جنجال های زندگی

بیوگرافی شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی

شهرام کاشانی (shahram kashani) با نام هنری شهرام کی متولد (۱۶ تیر ۱۳۵۳ در ایران) خواننده پاپ اهل ایران و اصالتا اردبیلی و تورک زبان است که بعد از انقلاب به همراه مادرش از ایران خارج شد و ابتدا به ترکیه و سپس به آمریکا رفت.

بیوگرافی شهرام کاشانی خواننده

سال‌های فعالیت

شهرام در سن هجده سالگی فعالیت خوانندگی را بعد از مهاجرت از ایران در ترکیه و سپس آمریکا آغار نمود مدت سه سال نیز در دوبی زندگی کرده‌ و اکنون در شهر لس آنجلس، زندگی می‌کند.

ازدواج و همسر شهرام کاشانی کیست

وی چند سال پیش با خانمی به نام مریم کاشانی ازدواج کرده بود که این ازدواج به طلاق انجامید

شهرام کاشانی و همسرش مریم

مهاجرت از ایران

او در دوران نوجوانی به همراه مادرش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و چند سال را در کشور ترکیه زندگی کرد که به گفته خودش به زبان ترکی مسلط است و اصالت اردبیلی دارد. او هم اکنون در شهر لس آنجلس، زندگی می‌کند.

اعتیاد و بیماری شهرام کاشانی

شهرام k سال هاست که به مشروب و الکل اعتیاد دارد و مدتی نیز به دلیل مشکلات و بیماری کبد در بیمارستان بستری شد.این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد

زندگینامه شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی

چند سال پیش نیز عکس و فیلمی از این خواننده لس آنجلسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست شد که این فرد را در یک وضعیت نامناسب و حال و روز او افراد معتاد را نشان میداد

او همچنین همچنین مدتی پیش در یکی از کنسرت هایش بصورت مست حضور داشته و مدتی این کار وی جنجال به پا کرده بود

دانلود همه آهنگ ها و فول آلبوم شهرام کاشانی

انتشار فایل صوتی مبتذل

سال گذشته لایو و فایل صوتی مبتذل شهرام کی با یکی از خوانندگان خارج نشین در شبکه های اجتماعی منتشر شد که بیشتر کاربران واکنش تندی نشان دادند و این دو را لایق نام هنرمند ندانستند.

درگذشت و علت مرگ شهرام کاشانی

پدر و مادر شهرام کاشانی

وی اصالتا ترک است و مادرش در زمانی که او کودک بود از همسرش جدا شد و بعد از مدتی با محمود قربانی همسر اول گوگوش ازدواج کرد، اما این ازدواج مدت کوتاهی دوام داشت و این زوج از هم جدا شدند.

در این مدت کامبیز پسر گوگوش و محمود قربانی که با پدرش زندگی می کرد به عنوان برادر ناتنی شهرام با هم زندگی میکردند و رابطه صمیمانه ای با هم داشتند

برخی ادعا کردند که محمود قربانی پدر شهرام کاشانی است که صحت ندارد و فقط مدت کوتاهی مادرش با همسر اول گوگوش (محمود قربانی) ازدواج کرده است.

پدر و مادر شهرام کاشانی

کما رفتن

وی در مرداد ۱۴۰۰ بر اثر بیماری کرونا به کما رفت، «سامان» از قطع امید پزشکان معالج «شهرام کاشانی» خبر داد و اعلام کرد او به دلیل ‎کرونا به کما رفته است و هم اکنون در بیمارستانی در استانبول بستری می باشد.

گویا این خواننده در بیمارستانی که بستری بوده کرونا گرفته و صفحات رسمی کاشانی اعلام کرده بودند این خواننده به دلیل مشکلات کبدی بستری شده و همانجا کرونا گرفته است.

ترانه شناسی و آهنگ ها و آلبوم های شهرام k

کیوان
عطش ۱۹۹۴
هوس ۱۹۹۶
دوستان ۱۹۹۸ کلتکس رکوردز
رنگ عشق
نگو ۲۰۰۳ترانه
خوشحالم ۲۰۰۵

نظرات