آخرین وضعیت شهرام کاشانی بعد از به کما رفتن و ابتلای به کرونا

0

آخرین وضعیت شهرام کاشانی بعد از به کما رفتن و ابتلا به کرونا

«شهرام کاشانی» کرونا گرفت فیلمی از سامان خواننده ایرانی در صفحه شخصی اش منتشر شده که خبر از وخامت حال شهرام کاشانی و قطع امید پزشکان معالجش از وی بر اثر ابتلای به کرونا میدهد و گفته شده که بر اثر کرونا به کما رفته و قلبش نیز درگیر شده است آخرین وضعیت جسمانی شهرام کاشانی خواننده پاپ ایرانی را پیگیری کنید

شهرام کاشانی کرونا | آخرین وضعیت شهرام کاشانی بعد از به کما رفتن و ابتلا به کرونا

بهمن بابازاده، خبرنگار موسیقی ویدئویی از سامان، خواننده پاپ ساکن ایران منتشر کرده که در مورد وضعیت بیماری شهرام کاشانی توضیحاتی داده است.

«سامان» از قطع امید پزشکان معالج «شهرام کاشانی» خبر داد و اعلام کرد او به دلیل ‎کرونا به کما رفته است و هم اکنون در بیمارستانی در استانبول بستری می باشد.

گویا این خواننده در بیمارستانی که بستری بوده کرونا گرفته و صفحات رسمی کاشانی اعلام کرده بودند این خواننده به دلیل مشکلات کبدی بستری شده و همانجا کرونا گرفته است.

شهرام کی خواننده پاپ کیست

شهرام کاشانی با نام هنری شهرام کی (زاده ۱۶ تیر ۱۳۵۳ در رم، ایتالیا، اصالتا اهل اردبیل) خواننده ایرانی است.

شهرام کاشانی در دوران نوجوانی ایران را ترک کرد. چند سال را در کشور ترکیه زندگی کرد که به گفته خودش به زبان ترکی مسلط است واصالت اردبیلی دارد (مصاحبه با بهزاد بلور مجری بی‌بی‌سی فارسی) وی در سن هجده سالگی فعالیت خوانندگی را در آمریکا آغار نمود؛ همچنین مدت سه سال را در دوبی سپری کرده‌است و اکنون در شهر لس آنجلس، زندگی می‌کند.

ماجرای اعتیاد شهرام کاشانی

شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می‌باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می‌باشد.شهرام کاشانی در این مورد به مجله جوانان می‌گوید: قصه دردسرهای من شاید از ده سال پیش شروع شد، که به هرمجلسی می‌رفتم، بساط مشروب برپا بود، من بمرور به کبدم صدمه زدم، ۳سال ونیم پیش که من به دبی نقل مکان کردم، افراط در مشروبخواری مرا صدمه زد.

 

نظرات