بیوگرافی نگین فضلی چهره اینستاگرامی و همسرش +عکسها و ماجرای بازگشت به ایران

0

بیوگرافی نگین فضلی چهره اینستاگرامی و همسرش + عکسها و اینستاگرام با با بیوگرافی «نگین فضلی» (negin fazli) چهره معروف در اینستاگرام ایران از مهاجرت به ترکیه تا بازگشت به ایران مرداد ۱۴۰۰ ، عکس ها و تصاویر شخصی نگین فضلی تیک تاکر باز ، زندگینامه “نگین فضلی” دابسمش و همسرش ، زندگی شخصی و خانواده و سوابق هنری و سن و تصاویر شخصی و کلیپ ها و ویدئوهای جدید نگین فضلی و پیج اینستاگرامش در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی نگین فضلی چهره اینستاگرامی و همسرش +عکسها و ماجرای بازگشت به ایران

بیوگرافی نگین فضلی چهره اینستاگرامی

نگین فضلی (negin fazli) متولد ۱۹ خرداد ۱۳۷۸ در ایران، یکی از چهره‌های معروف اینستاگرامی و تیک تاکر باز و بلاگر مشهور ایرانی است که با انتشار کلیپ های فان و دابسمش در شبکه اجتماعی اینستاگرام به شهرت چشمگیری رسید

مهاجرت به ترکیه و بازگشت به ایران

نگین مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و در استانبول زندگی میکرد، اما او در مرداد ۱۴۰۰ با یک استوری از بازگشتش به ایران خبر داد و علت بازگشتش را در کنار خانواده اش بودن را عنوان کرد و گفت: از قوی بودن خسته شدم و دوست داریم در کنار خانواده ام در آرامش زندگی کنم و این را هم برای کسانی که سوال می پرسند چرا برگشتم جواب میدهم، شاید شما باور نکنید، اما دلیل برگشتشنم در کنار خانواده ام بودن است.

او سپس استوری از داخل ماشین و در خیابان های تهران و برج میلاد را نشان داد و خانواده اش که در فرودگاه منتظرش بودند…

ازدواج و همسر نگین فضلی

وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد و تاکنون خبری مبنی بر ازدواجش در پیج اینساگرامش و در فضای مجازی منتشر نشده است

زندگینامه و سوابق نگین فضلی دابسمش و تیک تاکر باز

شروع فعالیت در فضای مجازی

فضلی با ساخت ویدئوها و کلیپ ها و دابسمش توانسته شهرت خوبی برای خود در شبکه هاس اجتماعی دست و ما کند.
نکته جالب فعالیت فضای مجازی نگین این است که در برخی از کلیپ‌هایش پدر و مادرش نیز حضور دارند.

گفتنی است که او یکی از دوستان نزدیک رکسانا، نیکا فلاحی و محمد روشنفکر دیگر چهره‌های اینستاگرامی، است.

پیج اینستاگرام نگین فضلی

اینستاگرام رسمی نگین فضلی با نشانی : neginfazli1@ یک میلیون و پانصد کا در دسترس عموم قرار دارد.

اینستاگرام نگین فضلی دختر معروف در اینستاگرام ایرانی ، شغل نگین فضلی ، ماجرای بازگشت نگین فضلی به ایران

نگین فضلی کیست

نگین یکی چهره های اینستاگرام و یکی از تیک تاکر باز های مشهور ایرانی است. او فعالیت زیادی در این زمینه دارد و طرفداران زیادی با ساخت ویدیو های دابسمش و تیک تاک پیدا کرده است.

او در این کلیپ ها و ویدئوها به همراه سروش نجفی یکی از بلاگر های مشهور اینستاگرام همکاری دارد.
او علاوه بر ساخت ویدیو، در زمینه فشن و مدلینگ فعالیت دارد و علاقه زیادی به فیلم و سریال دارد و این علاقه از اختصاص یکی از هایلایت های استوری اینستاگرامش به بهترین فیلم هایی که تا به امروزه دیده مشخص است.

کلیپ ها و ویدیوهای جدید نگین فضلی

محتوا و موضوع کلیپ ها و ویدیوهایی که نگین فضلی که درست کرده فان و سرگرم کننده و خنده دار است و با موضوعات روز ساخته میشود
مثلا ویدئویی که افرادی مانند او هرچی میخورند چاق میشوند. این ویدیو طنز را به همراه یکی از دوستانش وستا ساخته و نزدیک به یک میلیون و پانصد هزار بازدید داشته است. البته همه ویدیو های او خنده دار و سرگرم کننده نیستند. او ویدیویی در صفحه خود منتشر کرده است که در آن نشان میدهد هرکس باید چهره طبیعی خود را دوست داشته باشد و ملاک های زیبایی در جامعه باعث تغییر او نشود.

شباهت به شقایق فراهانی

برخی کاربران معتقدند که نگین بسیار شبیه به شقایق فراهانی، یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایرانی، است و البته برخی نیز گفتند که اصلا شباهتی بین این دو نمی بینند.

نظرات