بیوگرافی پیمان آذریان رئیس سابق بیمه سلامت آستارا و همسرش+ سوابق و خانواده

0

با بیوگرافی پیمان آذریان (peyman azarian) رییس بیمه سلامت آستارا ، عکس ها و تصاویر شخصی پیمان آذریان رییس بیمه سلامت آستارا ، زندگینامه و سوابق پیمان آذریان و همسر و فرزندانش کیست؟ و ماجرای فیلم لو رفته به همراه سن و محل تولد و تحصیلات و خانواده و همسر و فرزندانش و برکناری و دستگیری وی را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی پیمان آذریان رئیس سابق بیمه سلامت آستارا و همسرش+ سوابق و خانواده

عکس ها و بیوگرافی پیمان آذریان رییس بیمه سلامت آستارا

پیمان آذریان متولد دهه ۵۰ مدیر اجرایی و رئیس بیمه سلامت آستارا اهل ایران است. او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی است و سابقه ریاست بیمه سلامت در شهرستان آستارا را در کارنامه خود دارد.

سوابق مدیریتی و اجرایی

از آذریان اطلاعات زیادی در دست نیست و نام او صرفا با انتشار فیلمی منتسب به وی بر سر زبان ها افتاد. در کارنامه وی فقط ریاست اداره سلامت بیمه شهرستان آستارا به چشم میخورد.

برکناری

اذریان به دلیل برخی حواشی و مسائل از کار برکنار شده و طی حکمی از سوی دکتر محمدی، مدیرکل بیمه سلامت گیلان ، رستم بادپر به سمت سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب گردید.

در متن این حکم آمده است: جناب آقای رستم بادپر، با توجه به حفظ سمت فعلی تا اطلاع ثانوی به عنوان سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان بندر آستارا منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند بزرگ واستفاده از ظرفیت های شهرستان با هماهنگی مسئولین محترم مربوطه در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

پیج اینستاگرام پیمان آذریان

این چهره در شبکه اجتماعی اینستاگرام و فضای مجازی فعالیتی ندارد و صفحه ای به نام او یافت نشد ، اگر اطلاعی از صفحه شخصی وی دارید با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید . اگر اطلاعات شخصی و بیوگرافی از پیمان اذریان دارید نیز با ما در بخش کامنت ها در میان بگذارید

 

نظرات