سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقه کهکشان شبکه پنج+ زمان پخش

0

ثبت نام مسابقه کهکشان شبکه پنج آغاز شد…

مسابقه «کهکشان» مسابقه جدید شبکه پنج به تهیه کنندگی کمیل سوهانی و طراحی محمدصادق باطنی است که در هر قسمت از این مسابقه، گروهی ۵ نفره متشکل از اعضای یک خانواده، تاریخ ارتباطات بشر را از گذشته تا به امروز طی می کند و به این بهانه با چالش‌های انسان در مواجهه با رسانه ها در هر یک از کهکشان های ارتباطی شامل کهکشان شفاهی، کهکشان چاپ، کهکشان دیجیتال و کهکشان ‌اینترنت ‌مواجه خواهند شد. در ادامه آدرس سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقه کهکشان و شرایط و زمان دقیق پخش و معرفی شرکت کنندگان و مجری آن را در مجله حرف تازه میخوانید

مسابقه کهکشان | سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقه کهکشان شبکه پنج+ زمان پخش

معرفی مسابقه تلویزیونی کهکشان

به گزارش مجله حرف تازه از روابط عمومی مسابقه بزرگ کهکشان: مسابقه تلویزیونی کهکشان به کمک فناوری واقعیت افزوده (AR)و واقعیت مجازی (VR) بینندگان و شرکت کنندگان را به صورت همزمان با چالش های تازه ای روبرو می کند.

در این برنامه، بیننده در لحظاتی با اسکن کردن صفحه تلویزیون به واسطه تلفن همراهش و با استفاده از اپلیکیشن برنامه، قادر به تعامل و شرکت در بازی هایی است که متناسب با دوره های مختلف تاریخ ارتباطات بشر طراحی شده اند. در هر قسمت این مسابقه یک گروه پنج نفره خانوادگی به همراه مجری وارد فضای مسابقه می شوند. شرکت کنندگان در این مسابقه سفری را در دل تاریخ آغاز کرده و دوره های مختلف تاریخ ارتباطات از گذشته تا آینده را پشت سر می گذارند.

برای هر دوره تاریخی، اتاق هایی در نظر گرفته شده که یکی از شرکت کنندگان با ورود به آن با چالشهایی دست و پنجه نرم خواهد کرد. برای غلبه بر این چالشها، شرکت کنندگان نیازمند توانمندیهایی در زمینه همکاری گروهی، تمرکز، قدرت فیزیکی، خلاقیت، حافظه و همچنین مهارت استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی هستند.

این مسابقه در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تولید شده و مجری طرح آن مرکز نوآوری رسانا است. تهیه کنندگی این مسابقه برعهده کمیل سوهانی بوده و محمدصادق باطنی به عنوان طراح مسابقه و محسن تقوی زنوز مشاور پروژه است

زمان پخش

زمان دقیق پخش مسابقه «کهکشان» از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ است که این روزها در مرحله پایانی ساخت دکور قرار دارد و بزودی زمان پخش آن اعلام میشود.

آدرس سایت ثبت نام مسابقه کهکشان شبکه 5

شرایط ورود به مسابقه کهکشان

گروه ۵ نفره

یک گروه پنج نفره از اعضای پرانرژی خانواده که مهارتهای مختلف فیزیکی، قدرتی، حافظه، استفاده از تکنولوژی های نوین و…. دارند جمع کنید و با هم از تک تک لحظات مسابقه لذت ببرید.

سلامت جسمانی

به دلیل طولانی شدن زمان ضبط لازم است همه اعضای گروه، توان تحمل حداقل ۸ ساعت ضبط را داشته باشند. همچنین حداقل در هر گروه لازم است سه نفر ازتوانمندی هایی نظیر قدرت بالا رفتن از صخره ،آویزان شدن از طناب، مواجهه با مار و… برخوردار باشند.

تعدد سن و جنسیت

هرچه گروهی که تشکیل می دهید به لحاظ سن (شامل نوجوان) و جنسیت متنوع تر باشند امکان پذیرش شما به عنوان شرکت کننده بیشتر خواهد شد.

انگیزه و علاقه

در درجه اول و قبل از هرچیزی گروه شما باید گروهی مشتاق بازی و گذراندن وقت در فضایی مفرح و لذت بخش باشد.

مسابقه کهکشان | سایت ثبت نام و نحوه شرکت در مسابقه کهکشان شبکه پنج+ زمان پخش

آدرس سایت ثبت نام مسابقه بزرگ کهکشان

برای ثبت نام به آدرس ذکر شده در زیر مراجه کنید و به صورت گروه های ۵ نفره ثبت نام کنید. محدویتی از نظر جنسیت برای شرکت در این مسابقه نیست و مرد و زن میتوانند در آن حضور پیدا کنند

kahkeshan5.ir

شماره تماس مسابقه کهکشان

خانواده هایی که آماده به چالش کشیدن خود در مواجهه با چالشهای فیزیکی و معمایی این مسابقه هستند باید تمایل خود برای شرکت در این مسابقه را از طریق شماره تماس ۰۹۱۰۸۹۹۴۱۲۸ در پیام رسان #واتساپ اعلام نمایند تا هماهنگی های بعدی برای حضور آنها در این مسابقه صورت گیرد.

عوامل تولید و پشت صحنه

مسابقه کهکشان در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تولید شده و مجری طرح آن مرکز نوآوری رسانا است. تهیه کنندگی این مسابقه برعهده کمیل سوهانی بوده و محمدصادق باطنی به عنوان طراح مسابقه و محسن تقوی زنوز مشاور پروژه است.

بهراد رضازاده به عنوان جانشین تهیه و مدیر تولید، فاطمه دلاوری به عنوان سردبیر، مهدی آتش جام و موسسه اصحاب رسانه پویا به عنوان مدیر فنی و طراح اپلیکیشن، محمدرضا درخشان به عنوان کارگردان تلویزیونی، حامد صفایی به عنوان مدیر هنری، شهرام قاسمی به عنوان طراح و مجری دکور، بهراد جوانبخت به عنوان گرافیست، عباس نیک نفس، صالح رضاداد و مهدی امینیان به عنوان گروه طراحی بازیها در این مسابقه ایفای نقش می کنند.

 

نظرات