بیوگرافی و علت مرگ رضا آقالو معروف به رضا تایلندی + ماجرای تصادف و اینستاگرام

0

رضا آقالو معروف به رضا تایلندی چهره اینستاگرامی شبانگاه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ بر اثر سانحه تصادف درگذشت بیوگرافی رضا آقالو معروف به رضا تایلندی و ماجرای تصادف و محل تصادف و علت فوت و مرگ رضا تایلندی چهره معروف در اینستاگرام و سوابق و عکس ها و مراسم تشییع در بهشت زهرا و زندگی شخصی و علت شهرت وی در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی و علت مرگ رضا آقالو معروف به رضا تایلندی + ماجرای تصادف و اینستاگرام

بیوگرافی رضا آقالو معروف به رضا تایلندی کیست

رضا آقالو معروف به رضا تایلندی متولد دهه ۶۰ یکی از چهره های معروف در اینستاگرام ایران و اینفلوئنسر جوان بود که ۲۹ تیر ۱۴۰۰ بر اثر تصادف دارفانی را وداع گفت.

ماجرای تصادف و مرگ رضا تایلندی

رضا آقالو در شبانگاه ۲۹ تیر در حوالی خیابان آزادی، وقتی یک وانت نیسان از کنارش رد میشد، کتفش به باربند نیسان گیر می کند و باعث سرنگون شدنش می شود. این حادثه باعث جراحت سنگین و مصدومیت شدید وی میشود که در نهایت رضا آقالو بر اثر جراحات وارده از ناحیه سر فوت میکند

گفته می شود که راننده نیسان پس از این حادثه بالای سر رضا می رود اما پس از مدتی پا به فرار می گذارد. رضا تایلندی پس از نیم ساعت تلاش و تماس با رفقایش به دلیل خون ریزی شدید و دیر رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

مراسم تشییع و خاکسپاری او امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۰ در بهشت زهرا برگزار شد و در آخرین استوری وی این مراسم اطلاع رسانی شده است

 

بیوگرافی رضا آقالو معروف به رضا تایلندی چهره اینستاگرامی + ماجرای تصادف و اینستاگرام

اوج شهرت در اینستاگرام

آقالو برای اولین بار با انتشار ویدیویی طنز در تایلند با بلند کردن تابوت و انجام شیرین کاری در تایلند به شهرت رسید، این کلیپ باعث شد تا صفحه ای در اینستاگرام بسازد و با تولید محتوای طنز، و ساخت کلیپ های کمدی به چهره معروفی تبدیل شودو علی کوچولو نیز در کلیپ های فان او بازی کرده و حالا تعداد مخاطبین اش را به بیش از ۲۴۰ هزار نفر رساند.

منبع: برگرفته از رکنا

نظرات